Arena Bilgisayar Kurulum Hizmeti Veriyor

Arena  Bilgisayar, İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri uzmanı Alcatel-Lucent’in Network Ürünleri’nde tam güvenceli kurulum hizmetine başladı.

 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji markalarının Türkiye çapında dağıtımını gerçekleştiren Arena Bilgisayar, uzman sertifikalı satış mühendislerinin Şubat ayından bu yana aldığı eğitimler sonucunda, Alcatel-Lucent Network Ürünleri’nde Arena güvencesiyle, bayilerine yönelik kurulum hizmeti verecek.

 Alcatel-Lucent mailing

Arena Bilgisayar Satış & Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy konuyla ilgili olarak şu sözleri kaydetti:

“Arena Bilgisayar’ın katma değerli bakış açısını ön plana aldığı ve önemli yatırımlar yaptığı bir dönemdeyiz. Ayrıca, uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz var.  İş ortağı olmaktan gurur duyduğumuz Alcatel-Lucent Enterprise’ın müşteri yaygınlığını artırmaya ve Alcatel Lucent-Enterprise’a ve iş ortaklarına katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin en önemli parçalarından biri olan kurulum hizmetini, Alcatel kanadında da anons ediyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

Kurumsal iş birimlerimizde, müşterilerimize sunduğumuz güçlü mühendis kadromuz ile pre-sales desteği; distribütörlüğünü yürüttüğümüz her markada sunduğumuz demo destekleri, iş ortaklarımıza konusunda uzman ekiplerimiz tarafından gelişen ürün grupları ve son teknoloji konusunda verilen eğitimler, son kullanıcı temaslarında destek veren mühendis ekiplerimiz ve iş ortaklarımızın son kullanıcılar ile temaslarını güçlendirme çabalarımız, gerçek katma değeri sunma hedefimizin en önemli göstergesi. Bugün ve yarın; katma değerli iş birimlerimiz ve bakış açımız ve yatırımlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye, iş ortaklarımıza çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.  Hayırlı olması dileklerimle. “

Profesyonel Sinema Sistemi: Acer C205 projektör