Blockchain Talks kripto para dünyasını mercek altına alıyor

Blockchain Talks kripto para dünyasını mercek altına alıyor

PAYLAŞ
Blockchain Talks, kripto para dünyası

Blockchain Talks, blockchain konusunda yatırım yapmak isteyen yatırımcıları ve kurumsal firmaları sektörün öncü isimleriyle bir araya getiriyor. 

27 Aralık’ta gerçekleştirilecek ‘’What is next in Blockchain?” (Blockchain’de bundan sonra neler olacak?) başlığı çerçevesinde gerçekleşecek etkinlikte, kripto para piyasaları ve yatırımları konunun uzmanlarıyla değerlendirilecek. 

Boğaziçi Üniversitesi, her ne kadar dijital para birimi Bitcoin için tasarlanmış olsa da müthiş potansiyeliyle son dönemde dikkat çeken “blockchain – blok zinciri” teknolojisi konusunda sektör buluşmalarına devam ediyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Prof. Dr. Ayşegül Toker ve Prof. Dr. M. Asım Karaömerlioğlu önderliğinde her ay düzenlenen Blockchain Talks’un üçüncüsü 27 Aralık’ta Albert Long Hall’da saat 18:30’da gerçekleşecek. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker ve Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Asım Karaömerlioğlu’nun moderatörlüğünü üstleneceği bu etkinlikte “Kripto Para Yatırımları” konusu ele alınacak. İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan ve BtcTurk Ceo ve Ortağı Özgür Güneri de etkinlikte sektör sohbetleriyle yer alacaklar.

Blockchain Talks, blockchain konusunda yatırım yapmak isteyen yatırımcıları ve kurumsal firmaları sektörün öncü isimleriyle bir araya getiriyor. Her ay farklı konularda, farklı sektör uzmanlarını ağırlayan Boğaziçi Üniversitesi Blockchain Talks etkinlik programı konuyu çeşitli yönleriyle anlamak ve bilgilenmek isteyen herkesin katılımına açık. Program detayları http://2018.blockchaintalks.co/#schedule adresinden takip edilebilir.

Türk Telekom’dan Türkiye’nin en büyük Siber Güvenlik Merkezi


CEVAP VER