BluTV Hafta Sonu Ücretsiz İzlenme Fırsatı Sunacak

BluTV Hafta Sonu Ücretsiz İzlenme Fırsatı Sunacak

BluTV hafta sonu ücretsiz
Google News Abone Ol

Türkiye’de farklı bir yayıncılık yapmayı başaran BluTV, hafta sonu ücretsiz izleme fırsatı sunuyor. Hadi gelin konuyla alakalı tüm detaylara birlikte bakalım.

Pandeminin iyice artması ile birlikte, herkes yeni önlemlere hazırlanmaya başladı. Özellikle sokağa çıkma yasakları son zamanlarda giderek fazlaca arttı. İnsanların sokağa çıkmasını engelleyip virüs kapılarını engellemek isteyen yetkililer bu nedenle düzenli olarak sokağa çıkma yasakları ilan ediyor. Elbette bu durum evde uzun bir süre kalmamıza neden oluyor.

Haluk Bilginer ve Ali Atay gibi usta oyuncuların yer aldığı filmleri ya da dizileri gösterime sunan BluTV platformu bu sefer son derece büyük bir kampanyaya imza attı. İşin aslı bunun kampanya olduğunu söylemek mümkün değil. Yayın hizmetleri tüm kullanıcılara ücretsiz verilecek.

BluTV hafta sonu ücretsiz izlenme fırsatı herkes için geçerli olacak

Dünya genelinde yayıncılık faaliyetleri son dönemlerde büyük bir artış gösterdi. Aynı zamanda bunların izlenme oranlarında da gözle görülür bir yükselişin olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bunlar her geçen yıl daha fazla yayın kuruluşunun hayatına başlamasını sağlıyor.

BluTV, hafta sonu ücretsiz

Doğan yayın grubuna ait olan ve çok uzun olmayan bir süredir yayın hayatına devam eden platform, herkes için yeni olanaklar sunmaya çalışıyor. Ancak işin kötü tarafı bu platform aslında nüfusun büyük çoğunluğu tarafından bilinmiyor. Bu ve buna benzer yayın platformları genellikle gençler tarafından daha fazla biliniyor.

BluTV hafta sonu ücretsiz izlenme fırsatı ile birlikte tüm yaş grupları bu platformu tanıma fırsatı bulacak. 4 Aralık Cuma akşamı 21.00 ile 6 Aralık Pazar akşamı 23.59 saatine kadar tüm film ve dizileri ücretsiz bir şekilde izlemek mümkün. Platform üzerinden bu içeriklere ulaşmak istiyorsanız, öncelikle BluTV  web adresine giriş yapmanız gerekiyor.

Hemen ardından buradaki bölüme e-posta adresinizi ekleyin. Mail adresinize bir aktivasyon kodu gönderilecek. Bu kod ile birlikte üyeliğinizi yapın ve hafta sonları ücretsiz bir şekilde dizi ile film izlemeye başlayın. 

BluTV hafta sonu ücretsiz izlenmeye kampanyası muhtemelen bir süre daha devam edecek. Bu platforma giriş yapıp içerikleri izledikten sonra, ürünler bölümünden bizlerle deneyiminizi paylaşmayı unutmayın.

İlgili Haberler:

>> Tolga Çevik Exxen Platformunda Yer Alacak: Tolgshow Efsanesi Geri Dönüyor

>> Ercüment Çözer Saygı Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı! (Video)


CEVAP VER