Ercüment Çözer Saygı Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı! (Video)

Ercüment Çözer Saygı Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı! (Video)

Ercüment Çözer Saygı dizisi
Google News Abone Ol

Türkiye’deki birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Ercüment Çözer Saygı dizisi ilk fragmanı ile geldi. Genel olarak bakıldığında bir hayli heyecanlı diziler arasında yer aldığı söylenebilir. İşte yeni BluTV dizisinden ilk detaylar.

2019 yılının aralık ayında Behzat Ç. ile birlikte BluTV önemli bir başarı yakaladı ve bunu devam ettirmek istedi. Özellikle de Ercüment Çözer gibi karakterleri ön plana çıkaran platform, hemen ardından çalışmalara başladı. Bu çalışmalar içerisinde, öncelikle dizi yapımı ilk sıralarda yer aldı. Yani Ercüment Çözer karakteri filmden ziyade bir dizi karakteri olacaktı. BU amaçlarına daha şimdiden ulaştılar.

Ercüment Çözer Saygı dizisi BluTV’de olacak

Takvimler 27 Ekim tarihini gösterdiğinde yalnızca BluTV’de bu dizi yayınlanacak. Böylece dizinin tek bir platform üzerinden devam edeceği kesinleşti. Dizinin tarihi ve diğer detaylar net değildi. İlk defa hem tarih hem de fragman netleşmeye başladı.

Ercüment Çözer Saygı dizisi

Dilerseniz hemen karakterlere ve onları canlandıracak oyunculara bir göz atalım. Ercüment Çözer, daha önceden de olduğu gibi Nejat İşler tarafından canlandırılacak. Zaten birçok kişi bu karakteri Nejat işler ile bütünleştirmişti. Ercüment Çözer Saygı dizisi; Miray Daner (Helen) ve Boran Kuzum (Savaş) gibi isimlerle seyircinin karşısına çıkacak. Bu oyuncular her ne kadar yeni olmasına rağmen son derece yetenekli. Onların Nejat İşler’e yani Ercüment Çözer’e katılan iki genç rolünde olması bekleniyor.

Ali Taner Baltacı ise dizinin yönetmen koltuğunda yer alacak. Ercüment Çözer ve bu iki gencin başından geçenlere mercek tutacak olan dizinin ne kadar süreceği ise netleşmedi. Dizi ile alakalı birçok dedikodu ortaya atılsa bile yine de henüz net bir durum ortada yok. Sadece kısa bir süre içerisinde ekranlara gelmesi beklenecek.

BluTV tarafından yapılan diğer açıklamalara bakılırsa, son zamanlarda bu tür dizilerin sayısı daha da artacak. Aşağıya sizin için dizi ile alakalı bir fragman bıraktık. Bu videoyu izledikten sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce de bu dizi tutacak mı?

İlgili Haberler:

>> Netflix Yeni Özellik Getirecek: İşte Merak Edilen Tüm Detaylar!

>> Cem Yılmaz Erşan Kuneri Dizisi Bakın Nerede Yayınlanacak: Kararını Verdi!


CEVAP VER