BNP Paribas İnovasyon 3DEXPERIENCE İş Platformunu Seçti


Dassault Systèmes, BNP Paribas Menkul Kıymetler Hizmetleri’nin ürün yönetimini geliştirmek ve ürün gelişimini hızlandırmak için 3DEXPERIENCE platformunu ve “Innovation Factory” endüstri çözümü deneyimini seçtiğini duyurdu.

3DEXPERIENCE platformu BNP Paribas Menkul Kıymetler Hizmetleri ekiplerine, fikirden piyasaya sürme süreçlerine kadar yardım edecek. Ekiplere, ürün geliştirme bilgilerini merkezileştiren özel bir ürün yaşam döngüsü çözümüne erişim imkanı verecek. Bu platform, bankanın yerel ekiplerinin bilgiyi dijital olarak paylaşmasını, ürün yaşam döngüsü yönetimini kolaylaştırmasını ve yeni ürünleri pazara sürme süresini kısaltmasını sağlayacak.

Push_Pull_Axis_Diagram

BNP Paribas Menkul Kıymetler Hizmetleri Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Başkanı Sébastien Messean şunları söyledi: “3DEXPERIENCE platformunu benimseyen ilk finans hizmetleri sağlayıcısı olmakla gurur duyuyoruz. Diğer sektörlerde çok başarılı olduğu kanıtlanan bu yeni yaklaşımı ürün geliştirmeye uyarlamakta büyük bir fayda görüyoruz. Çoklu yerel ekiplerimizin bilgiyi verimli bir şekilde paylaşmasına ve süreçlerimizi kolaylaştırmaya yardımcı olacak. Platformun, pazara sunma süresini yüzde 20 oranında azaltacağını tahmin ediyoruz. Bu, bizim hızla değişen sektörümüz için önemli bir oran. Sonuç olarak pazardaki değişimin önünde yer almamıza ve müşterilerimize avantaj sağlamamıza yardımcı olacaktır.”

Teradata Veri Odaklı Pazarlama Zirvesi’nde Buluştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here