Brian Krzanich CES 2018 Açılış Notunda Sahne Alacak

Brian Krzanich CES 2018 Açılış Notunda Sahne Alacak

PAYLAŞ

Tüketici Teknolojisi Derneği (CTA) tarafından yapılan açıklamaya göre CES 2018 açılış konuşmacılarından biri de Intel Corporation CEO’su Brian Krzanich olacak.

CES 2018 Intel Corporation CEO’su Brian Krzanich 8 Ocak Pazartesi günü Monte Carlo Hotel Park Tiyatrosu’ndaki yeni bir CES mekanında, saat 16: 30’da sunumunu gerçekleştirecek. CES 2018, 9-12 Ocak 2018’de Las Vegas, Nevada’da gerçekleştirilecek.

Verinin Neler Yapabileceği Gözler Önüne Serilecek

Krzanich son olarak 2016 yılında CES’in bir açılış konuşmalarından birini gerçekleştirmişti. Bu konuşmasında teknolojinin genişleyen sınırlarını ve dünyanın nasıl yeniden şekillendirildiğini anlatmıştı. 2017’de, Virtual Reality (VR) ile ilgili bir basın konferansına ev sahipliği yapmıştı. Bu yıl, yapısal zeka devrimine nasıl girdiğimizi ve verilerin gücünü açtığımızda mümkün olan şaşırtıcı yeni deneyimleri sergileyeceği bir açılış notuyla geri dönecek.

Intel’in verilere odaklanması Brian’ın ileriye dönük düşünce görünümüyle birleşince geleceğin yeniliği şekillendiriliyor “dedi CTA Başkanı ve CEO’su Gary Shapiro. “Brian’ın CES’deki dördüncü açılış notu, verilerin verilerin günlük hayatlarını değiştirecek muhteşem yeni deneyimler yaratacağını düşündürmek için Intel’in sonraki adımlarını nasıl attığını gösterecek.”

Krzanich, Mayıs 2013’te, üretimde çeşitli teknik ve liderlik rolleri ve şirketin COO görevinden sonra Intel CEO’su olarak seçildi. Krzanich, CEO olarak Intel‘i PC merkezli bir şirketten veri merkezli bir şirkete dönüştürüyor. Intel, liderliği altında bellek, modemler ve programlanabilir çözümler gibi pazarlarda ve AI, 5G ve özerk sürüş gibi yeni alanlara yatırım yaptı. Bu çabalar, Intel’in, büyüme ve yeni icatlar için en büyük fırsatlar olarak gördüğü şeylerin etrafında şekillenmeye devam ediyor.

CES 2018 Açılış Konuşmasını Huawei Consumer Business Group CEO’su Richard Yu Yapacak

Brian Krzanich CES 2018'de Geleceğin Neler Getireceğini Gösterecek


CEVAP VER