Britney Spears ‘tan Instagram Açıklaması Geldi, Bu Arada Instagram’ın Kralı Hâlâ Ronaldo!


Son dönemde üzücü haberlerle gündeme gelen pop yıldızı Britney Spears, şimdi de Instagram hesabıyla gündemde. Sanatçıdan açıklama geldi.

.

Britney Spears, özellikle 2000’lerin başlarında en çok dinlenen pop yıldızlarından biriydi. Hit şarkıları, dikkat çekici klipleri ve on binlerce kişiyi alanlara toplayan konserleri derken, her şey o kadar da iyi gitmemeye başladı.

Spears, son yıllarda sağlık sorunlarıyla gündeme geliyordu. Hatta akıl sağlığıyla ilgili sorunlar olduğu, bu sebeple de mal varlıkları dahil pek çok konuda yönetimin babasına verilmesi gündem olmuştu. Spears, bu tip gelişmeler üzerine uzun süredir konser de vermiyor. Haliyle bu gelişmeler, sanatçının hayranlarını da endişelendiriyor. Hayranlar, Spears hakkında yakın zamanda üzücü bir gelişmeyle daha karşılaştı. Ünlü yıldız, milyonlarca takipçisi bulunan Instagram hesabını kapattı. En azından ilk etapta öyle sanıldı, ama Spears’tan açıklama gecikmedi.

Britney Spears 'tan Instagram Açıklaması Geldi, Bu Arada Instagram'ın Kralı Hâlâ Ronaldo!

Twitter hesabından açıklama yapan pop yıldızı, “Endişe etmeyin. Sadece sosyal medyaya kısa bir ara vermek ve nişanımızı kutlamak istedim. Yakında geri döneceğim” dedi.
Spears, yakın zamanda kendisinden 12 yaş küçük olan sevgilisi Sam Asghari ile nişanlanmıştı.

Bu arada, Spears’ın Twitter’da 55,5 milyon takipçisi olduğunu da ekleyelim.

Britney Spears 'tan Instagram Açıklaması Geldi, Bu Arada Instagram'ın Kralı Hâlâ Ronaldo!

Instagram’ın zirvesinde Cristiano Ronaldo yer alıyor!

Britney Spears’ın Instagram’a kısa bir ara vermesi, milyonlarca hayranının dikkatini çekti. Peki Instagram’daki en popüler ünlü kimdir diye soracak olursanız, dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’yu gösterebiliriz.

Yıldız futbolcu, Statista’nın Temmuz 2021 verileri itibarıyla yaklaşık 316 milyon takipçiye sahipti. An itibarıyla baktığımızda ise, futbolcunun toplam takipçi sayısının 343 milyona eriştiğini görüyoruz.

Ronaldo, yakın zamanda bir başka rekora daha imza atmış ve milli takımlarda en çok gol atan oyuncu (111 gol) olarak Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazanmıştı. “Rekorlar kıran biri olarak tanınmak güzel” diyen futbolcu, yeni rekorlar için çabalamaya devam etmek gerektiğini de ekliyor. Ronaldo, bu sezon Manchester United’ta forma giyiyor.

Bu arada, milli takımlar düzeyindeki gol rekoru, daha önce 109 golle İranlı futbolcu Ali Dayi’ye aitti. Dayi, artık en çok gol atan ikinci oyuncu oldu konumunda yer alıyor.

> NGTech, Dell Technologies Sosyal Medya Reklam Filmi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here