BT ihtiyacını SimpliVity çözümü ile karşıladı

BT ihtiyacını SimpliVity çözümü ile karşıladı

PAYLAŞ

İnternet sitesi ve 62 mağaza ile anne-babalara alışveriş imkanı sunan ebebek, Proline’ın konumlandırdığı SimpliVity’nin OmniCube çözümü ile ek istihdam ve yatırıma başvurmadan bilgi teknolojileri (BT) altyapısını güçlendirirken daha basit ve daha kolay bir BT yönetimine sahip oldu.

Anne ve bebek ihtiyaçlarını karşılayan e-ticaret ve fiziksel mağaza zinciri ebebek, bir yıl içerisinde üç kat artan BT ihtiyacını Türk teknoloji şirketi Proline’ın konumlandırdığı SimpliVity OmniCube çözümü ile ek istihdam ve yatırıma başvurmadan karşıladı.

ebebek.com sitesine ek olarak Türkiye genelinde toplamda 62 mağaza ile anne-babalara alışveriş imkanı sunan şirket, hızla büyüyen operasyonları nedeniyle BT altyapısını desteklemek ve güçlendirmek için Proline ile işbirliğine gitti.

Daha performanslı, daha esnek ve yönetimi daha kolay bir altyapı arayışına giren ebebek,  bağımsız kuruluşların yaptığı araştırmaları da göz önünde bulundurarak gerekli analizleri tamamlamasının ardından, Türkiye’de satış ve kurulumunu platinum işortağı olarak Proline’ın gerçekleştirdiği ABD merkezli BT şirketi SimpliVity’nin OmniCube ürününü tercih etti.

ebebek 1

“Hızla artan BT ihtiyaçlarımızı istediğimiz gibi karşılıyoruz”

Proline’ın desteği ile hayata geçirdikleri çözümün kendilerine vaat edilen performans, kullanım kolaylığı ve yazılımsal özellikleri eksiksiz yerine getirdiğini belirten ebebek Bilgi Teknolojileri Direktörü Alper Tekin, “İçinde olduğumuz perakende sektörü oldukça rekabetçi ve şirketinizin iş yapış hızı sizin de başarınızı belirleyen en önemli faktör durumunda. Dolayısıyla BT altyapısı ve uygulamaları da bu esnekliğe ayak uydurmak zorunda. En doğru çözümü belirleyebilmek için yeni nesil teknolojiler sunan alternatif ürünleri araştırdık. Bu araştırmalar sonucunda Proline’ın platinum işortağı olarak satış ve kurulumunu yaptığı SimpliVity’nin OmniCube ürünü ile çalışma kararı aldık. İnternet mağazamız dahil tüm iş uygulamalarımız bu mimari üzerinde çalışıyor. Artık hızla büyüyen iş ihtiyaçlarına beklendiği ve istendiği gibi cevap verebiliyoruz. Elimizdeki insan kaynakları dahil tüm kaynakları verimli şekilde kullanarak, şirketimizin büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunuyoruz.” dedi.

“Geleneksel altyapıların karmaşıklığını ve masrafını ortadan kaldırıyoruz”

Konuyla ilgili açıklama yapan Proline Satış Direktörü Bilginç Işık ise “Türk teknoloji şirketi Proline olarak kendi geliştirdiğimiz “Güvenli ve Akıllı Şehirler” çözümleri dışında, sistem çözümleri ve veri merkezi teknolojilerinde de trendleri analiz ederek müşterilerimize maliyet ve rekabet avantajı sağlayan çağdaş çözümler sunuyoruz. Proline olarak günümüzdeki yeni teknoloji trendinin en güçlü temsilcilerinden SimpliVity ile kurmuş olduğumuz stratejik iş birliği ile ebebek’in BT ihtiyaçlarını karşılamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. ebebek’in BT alt altyapısını Omnicube cihazlarımızla basitleştirirken; performans, verimlilik ve tek bir noktadan yönetim avantajı da sağlamış bulunmaktayız. SimpliVity Omnicube çözümü ile geleneksel altyapıların karmaşıklığını ve masrafını da ortadan kaldırıyoruz.” dedi.

ZyXEL ile bulutunuzu kişisel sabit diskiniz gibi kullanın

 


CEVAP VER