Büyük bataryalı en uygun telefonlar: Temmuz 2021 güncel liste!

akıllı telefon hırsızlığı

Büyük bataryalı telefonlar listemiz ile, Temmuz 2021 itibariyle alabileceğiniz en iyi telefonları listeledik. İşte güncel modeller.

Akıllı telefon piyasasında, kullanıcıların bir telefonu seçerken aradıkları en büyük kriterin pil kapasitesi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bir model her ne kadar iyi fotoğraf çekse de oyun performansı iyi olsa da bunları kullanmak için yeteri kadar pil kapasitesine sahip olması gerekir. Bu yüzden akıllı telefon alırken kullanıcıların en büyük kriteri, batarya kapasitesidir. Sizler için batarya kapasitesi en büyük 5 modeli listeledik. Fakat, batarya ömrünü etkileyen faktörlerin, yalnızca batarya kapasitesinden ibaret olmadığını, ekran çözünürlüğü, ekran boyutu gibi detayların da batarya ömrünü önemli derece etkileyebileceğini belirtelim. İşte sizler için hazırladığımız, büyük bataryalı en uygun telefonlar.

Büyük bataryalı en uygun telefonlar: Temmuz 2021 güncel liste!

Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51

7.000 mAh kapasitesinde pil ile gelen Samsung’un M serisine ait modeli, ülkemizde ortalama olarak 5.500 TL civarında satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy M30s

Büyük bataryalı en uygun telefonlar

Samsung’un, yüksek batarya kapasitesine sahip modelleri ile karşımıza çıkan M serisine ait bir model ile yazımıza devam ediyoruz. 6.000 mAh kapasitesinde devasa bir bataryaya sahip olan model, ortalama 3.900 TL’lik bir ücret ile kullanıcılara sunuluyor.

Samsung Galaxy M21

 

6.000 mAh kapasiteli batarya ile sunulan yine M serisine ait Samsung modeli, ortalama olan 3.200 TL’lik bir fiyata sahip.

Samsung Galaxy M31

Büyük bataryalı en uygun telefonlar

Hem performans anlamında, hem de batarya anlamında beklentileri karşılayan bir diğer model de yine Samsung tarafından geliyor. Samsung’un Galaxy M31 modeli, 6.000 mAh kapasitesinde bir batarya ile geliyor. Ve söz konusu model, ortalama olarak 4.500 TL’lik bir satış fiyatına sahip.

Samsung Galaxy M31s

Galaxy M31s

Listenin son modeli de yine Samsung’dan geliyor. 6.000 mAh kapasitesinde pile sahip olan cihaz, ortalama olarak 3.600 TL’lik bir satış fiyatına sahip.

Listeyi genel olarak incelediğimizde,, tüm modellerin Samsung olduğunu görüyoruz. Her ne kadar çoğu Çinli marka uzun pil ömrü ile anılsa da, Samsung modellerinin kağıt üzerinde daha büyük pil kapasitesi olduğu görülüyor. Önümüzdeki günlerde farklı markalara ait büyük bataryalı modeller listeleri ile buluşacağız. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

 >> iPad Mini Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir: 2022’den Önce Geliyor

>> 11 Ağustos’ta gerçekleşecek Samsung Unpacked etkinliği ile tanıtılacak modeller tam liste!