Call of Duty: Warzone Mobile, Android ve iOS’a Geliyor!

Call of Duty serisi yola tam gaz devam ediyor. An itibarıyla oyunun mobil platformlar için hazırlanan bir üyesi yayında. Yeni haberler ise, mobil tarafa yönelik bir üyenin daha yolda olduğunu gösteriyor. Evet, Call of Duty: Warzone Mobile’ı yakında Android ve iOS işletim sistemi akıllı cihazlarda deneyimleme şansımız olacak.

Call of Duty: Warzone Mobile, Android ve iOS işletim sistemi mobil cihazlar için geliyor. Aslında bu oyunun Mart 2023 itibarıyla çıkması planlanıyordu ama yeni planlar neticesinde ertelemeye gidilmişti. Activision’dan gelen yeni bilgiler ise, oyunun 21 Mart itibarıyla çıkacağı yönünde. Evet, oldukça az bir zaman kaldı diyebiliriz.

Call of Duty: Warzone Mobile, 21 Mart itibarıyla “tam sürüm” olarak çıkacak

Activision’ın belirttiğine göre oyunda iki tane büyük harita olacak. Bunlar, Verdansk ve Rebirth Island. İlk haritada 120, ikinci haritada da 48 oyuncu aynı anda mücadele edebilecek. Bunlar gerçekten etkileyici rakamlar. Ek olarak, oyunda farklı multiplayer modlarında oynanabilecek başka haritaların da olacağı bildiriliyor.

Oyunun ilgi çekici bir özelliği ise, PC ve konsollardaki Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone ile bağlantılı olması. Yani hangi platformda oynarsanız oynayın, tecrübe sistemi aynı şekilde gelişecek. Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı özelleştirebilecek ve daha güçlü konuma gelebileceksiniz. Tüm oyunlar arasında bağlantı olacak.

Ek olarak yapımcılar, grafik kalitesi tarafında da çok iddialı. Mobil oyunlarda görmediğiniz görsel detaylarla karşılaşabilirsiniz.

Call of Duty: Warzone Mobile, Android ve iOS'a Geliyor!

İsterseniz buraya giderek ön kayıt yapabilirsiniz:
https://www.callofduty.com/warzonemobile

Böylece şu ekstralara da sahip oluyorsunuz:

The Ghost “Condemned” Operator Skin
The M4 “Archfiend” and X12 “Prince of Hell” Weapon Blueprints
The “Foe’s Flame” Vinyl
The “Dark Familiar” Emblem

Call of Duty, an itibarıyla dünyanın en popüler FPS markası konumunda ve önümüzdeki sonbahar döneminde PC ve konsollar için yeni bir üyesinin de gelmesi bekleniyor. Bu oyunun Treyarch tarafından geliştirildiği düşünülüyor.

İşte karşınızda oyunun 1 dakika 11 saniye uzunluğundaki yeni sinematik videosu. İyi seyirler.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili haberler

>> Vivo X Fold 3 Pro Özellikleri Göründü