Canon NETAVIS ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Canon NETAVIS ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

PAYLAŞ

Canon Europe, sunucu tabanlı IP video gözetleme sektöründe bir öncü olan NETAVIS firmasıyla bundan böyle yakın temas içinde çalışacağını açıkladı.   

En son Full HD, ultra kompakt S serisi dahil olmak üzere Canon’un tüm ağ güvenlik kamerası ürünleri bundan böyle NETAVIS Gözetleyici video yönetim yazılımı tarafından tam olarak desteklenecek. İki şirket, geliştirilmiş gözetleme ve analiz kapasitesine odaklanarak, gelecekte üretilecek ürünler arasındaki uyumluluğu desteklemek amacıyla birlikte çalışmaya devam edecek.

Canon ve NETAVIS’in işbirliği, kullanıcılara kolay uyumluluk sunacağı gibi rakip tanımayan bir uyarlama yapma kapasitesi ve güçlendirilmiş performans sağlayacak. Avrupa ortaklıkları sayesinde her iki şirket de dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine kilit dikey sektörlerde karşılaşılan belirli zorlukları ortadan kaldıracak teklifler sunabilecek.

Canon_WEB_logo

Tek bir ekip tarafından destek

Canon ve NETAVIS, müşterilerine birlikte destek verecek ve böylelikle herhangi bir donanım veya yazılım sorunu birleştirilmiş tek bir ekip tarafından yönetilecek. Video yönetiminde halihazırda Gözetleyici platformunu kullanmakta olan mevcut NETAVIS müşterileri, var olan gözetleme ağlarını genişletme veya yenileme işlemlerinin bir parçası olarak Canon’un yüksek kaliteli ağ güvenlik kameralarını entegre edebilecek.

NETAVIS Software GmbH’nin CEO’su Wolfgang Baumgartner “Canon’un IP video kamera portföyü, kullanımı kolay ve sağlam güvenlik çözümleri sunmasıyla, ortaklarımıza ve son kullanıcılarımıza avantaj sağlayacaktır.” derken, Canon Europe Ürün Stratejisi ve Pazarlama Direktörü Julian Rutland ise şunları dile getirdi: “NETAVIS ile işbirliğimiz, perakende pazarı gibi temel dikey sektörlere odaklanmayla, her iki iş alanında da büyümek ve ortak teklifler sunmak için pozitif bir adım olacak. Canon ve NETAVIS, her iki şirketin uzmanlık alanlarını geliştirmek ve daha da ileri götürmek, güvenlik pazarı için daha ileri düzeyde geliştirilmiş çözümler sunma isteğimizi hayata geçirmek için birlikte çalışacak.”

Teradata Türkiye’den Büyük Veri Hizmetleri

CEVAP VER