Cisco Organizasyonu Cumhur Kızıları’ya Emanet

Cisco Organizasyonu Cumhur Kızıları’ya Emanet

PAYLAŞ

Türkiye’nin lider Cisco Eğitim İş Ortağı olan BT Eğitim, büyüyen iş hacmine paralel olarak organizasyon yapısında da köklü bir değişikliğe gitti.

Yenilenen ve büyüyen yeni organizasyonun başına Genel Müdür Yardımcısı olarak, sektörün tecrübeli isimlerinden Cumhur Kızıları getirildi. BT Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı görevini 18 Ağustos 2014 itibariyle devralacak olan Cumhur Kızıları, yeni görevinde doğrudan BT Eğitim Kurucusu Bülent Morten’e bağlı olarak çalışacak.

2014 yılını stratejik değişiklik ve yeniliklerin yılı olarak gördüklerini belirten BT Eğitim Kurucusu Bülent Morten yeni organizasyon değişikliği hakkında şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden itibaren Cisco işinde Türkiye’deki en önemli oyunculardan biriyiz. Büyüyen iş hacmimiz, organizasyonumuz ve bu yıl ardarda aldığımız ödüller de bunun göstergesi oldu. Bu çerçevede BT Eğitim’i geleceğe daha sürdürülebilir bir süreçte taşımak ve sektördeki varlığımızı daha da güçlendirmek amacıyla köklü bir organizasyon değişikliğine gittik. BT Eğitim operasyonumuz bundan böyle, yeni Genel Müdür Yardımcımız Cumhur Kızıları’ya emanettir. Cumhur Kızıları, son birkaç yıldır BT Eğitim’in hem ulusal hem de uluslararası alandaki varlığını artırmasına liderlik etmekteydi. Kızıları’nın yeni görevinde de BT Eğitim’i daha iyi bir noktaya taşıyacağına yürekten inanıyorum.”

CUMHUR KIZILARI_2

BT Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Kızıları ise yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Alanlarında Türkiye’nin en iyisi olan bir ekiple birlikte çalışmaktan büyük onur bir duyuyorum. Sektörde haklı bir ünü bulunan BT Eğitim’de işini tutkuyla yapan bir ekip bulunuyor. Bu tutkuyu, büyüyen Cisco operasyonu, 2014 yılında BT Eğitim bünyesine katılan SUSE Linux ve F5 eğitimleri ile birlikte sektöre ivme kazandıracak, sürdürülebilir bir organizasyona dönüştürmeyi hedefliyoruz. Yeni organizasyonumuzun, önümüzdeki yıllarda da büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.”

Türkiye’nin İlk Hosting Şirketlerinden Birini Kurdu

Kariyerinin ilk yıllarında Türkiye’nin ilk hosting şirketlerinden biri olan Zeus Interaktif Medya’yı kuran Cumhur Kızıları, 2001 yılına kadar İzmir bölgesinin en iddialı BT şirketlerinden birini yönetti. Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz sonrasında girişimciliğe ara vermeye karar veren Kızıları, rotasını İstanbul’a çevirdi ve 2002 yılında Omurga İnternet Servis Sağlayıcı şirketinde Network Mühendisi olarak görev yapmaya başladı. 2006 yılında Maersk Denizcilik’e geçiş yapan Cumhur Kızıları, burada Kıdemli Network Yöneticisi olarak, şirketin hem bilgi teknolojileri altyapı yerelleştirme hem de global çaptaki iletişim altyapı projelerinde önemli görevler üstlendi. Ardından, bugün Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı BT Eğitim’e geçen Kızıları, burada 2008-2009 yılları arasında IT/IS Danışman ve Eğitmenliği, 2009-2010 yılları arasında da Teknik Ekip Müdürlüğü yaptı. 2010-2012 yılları arasında Westcon Comstor Group şirketlerinden biri olan Neteks’te Teknik Grup Müdürü olarak çalışan Cumhur Kızıları, 2012 yılında BT Eğitim’e geri dönerek Kıdemli Müdür olarak görev yapmaya başladı. Cumhur Kızıları 18 Ağustos 2014 itibariyle BT Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinde okumuş olan Cumhur Kızıları; Cisco, Avaya ve Juniper başta olmak üzere çok sayıdaki eğitmen ve uzmanlık eğitimlerinin yanında, son olarak Galatasaray Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri Programını da tamamlamıştır. 2014’ün Nisan ayında Las Vegas’ta gerçekleştirilen Cisco Global Eğitim İş Ortağı Konferansı’nda, dünya çapındaki en iyi Cisco eğitmenlerine verilen “Quality Instructor Award” ödülüne layık görülmüştür.

Netnames 1,5 Milyon Dolardan Fazla Yıllık Tasarruf Hedefiyle Yeniden Tasarladı

CEVAP VER