Citrix Kurumsal Dosya Paylaşımı ve Bulut İçerik Yönetimi Çözümleri ile Zirveye Göz Kırpıyor


Citrix, iş dönüşümünü hızlandırmak için şirketlerin doğru teknolojileri seçmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış üç aylık prestijli bir değerlendirme olan Constellation ShortList’e seçildi.

Çalışanlar, ister evde ister ofiste veya yolda çalışıyor olsunlar, en iyi şekilde performans göstermek için uygulamalara ve bilgilere tutarlı, güvenli ve güvenilir bir şekilde erişmeye gereksinim duyuyorlar. Citrix, şirketlerin bunu sağlamak için kullanabilecekleri en iyi platformlar arasında yer alıyor. Şirket, içeriği paylaşmak ve yönetmek, iş dönüşümünü hızlandırmak için şirketlerin doğru teknolojileri seçmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış üç aylık bir değerlendirme olan, Kurumsal Dosya Paylaşımı ve Bulut İçerik Yönetimi için Constellation ShortList™’e yeniden seçildiğini duyurdu.

Constellation Research, Başkan Yardımcısı ve Baş Analisti, Dion Hinchcliffe şunları ifade etti:

“Geleneksel içerik yönetimi ile dosya paylaşımı arasındaki çizgiler bulanıklaşırken, şirketlerin bulut depolamanın ötesinde platformlardan yararlanmaları, içeriğin temel iş süreçlerinde kullanılmasını sağlamaları ve daha fazla iş birliği, üretkenlik ve sonuca kapı açmaları hayati önem taşıyor.”

Citrix, karşılaştırmanın bir parçası olarak değerlendirilen 40 tedarikçi arasında yer alıyordu. Citrix Workspace™ ise erken benimseyen ve gereken hamleleri hızlı yapan kuruluşlar için kritik dönüşüm girişimine ilişkin gereksinimleri sağlama becerisi sayesinde, “Bilinmesi Gereken 8 Çözümden” biri olarak belirlendi.

Citrix Workspace, kuruluşların, güvenli, dağıtılmış çalışmayı, herhangi bir cihaz kullanarak, her konumdan hızlı ve kolay bir şekilde etkinleştirmelerini sağlayan, tümü bir arada bir dijital çalışma alanı çözümü. Citrix Workspace sayesinde şirketler, uzaktan çalışmayla ilişkili karmaşıklığı ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırabilir ve çalışanlarını verimli bir şekilde iş birliği yapmalarına ve en üst düzeyde üretken olmalarına olanak tanıyan araçlarla güçlendirebiliyor.

Citrix Başkan Yardımcısı Vishal Ganeriwala ise şunları söyledi:

“Günümüzün iş dünyasında, insanlar diledikleri yerde, diledikleri zaman ve şekilde çalışabilmeli, şirketler de bilgilerini ve verilerini güvende tutabilmelidir. Citrix Workspace, her iki cephede de hizmet vermek üzere benzersiz bir şekilde tasarlandı ve çabalarımızın Constellation Research tarafından takdir edilmesinden ötürü memnuniyet duyuyoruz.”Citrix ürünleri

İlgili Haberler

>> Citrix EMEA Başkan Yardımcısı Sherif Seddik: Eski Ofis Günlerine Dönmenin Yolu Yok


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here