Citrix, tümleşik uç nokta yönetimi alanında lider

Citrix, ADC Citrix, tümleşik uç nokta yönetimi Citrix, EMEA Bölgesi

Citrix Systems, Tümleşik Uç Nokta Yönetimi (UEM) Araçları için Gartner Magic Quadrant değerlendirmesinde yürütme becerisi ve vizyonunun bütünlüğü açısından Lider olarak konumlandırıldı.  

Günümüzün çalışanları, ne zaman, nerede ve nasıl çalışacakları konusunda özgür olmak ve seçeneklere sahip olmak istiyor. Şirketlerin de işlerini yürütmek için gereksinim duydukları yetenekleri cezbetmek ve elde tutmak için bunu sağlaması gerekiyor. Ancak aynı zamanda, bu yeni modelin yarattığı genişletilmiş saldırı yüzeyi karşısında sistemlerinin ve verilerinin güvenliğini sağlamaya da devam etmeleri gerekiyor.

Citrix’in Ürün Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Calvin Hsu; şunları söylüyor: “Citrix olarak, şirketlere çalışanlarının işlerini yapmak için gereksinim duyduğu ve kullanmayı tercih ettiği cihazları basit, güvenli ve birleşik bir biçimde yönetmeye yönelik modern bir yaklaşım sunmaya odaklanıyoruz. Gartner tarafından tümleşik uç nokta yönetimi alanında lider olarak kabul edilmekten mutluluk duyuyoruz ve çalışmanın geleceğine olanak sağlayan yenilikçi çözümler geliştirmeye ve sunmaya devam edeceğiz.”

Çalışmanın Geleceğine Olanak Sağlamak

Citrix‘in dijital çalışma alanı çözümleri kapsamındaki Citrix Endpoint Management, şirketlerin şunları yapmasına imkân tanıyor:

  • Çalışanların en yüksek üretkenlik düzeyine ulaşmak için gereksinim duyduğu uygulamalara ve bildirimlere kişiselleştirilmiş erişim sunulması.
  • BT’ye kullanıcı deneyiminin önüne geçmeksizin katılımı gerçekleştirmelerini ve uygulama performansını yönetmelerini sağlayan tek kontrol katmanı sunulması.
  • Güvenlik ilkelerinin kullanıcı davranışı ve ortamı doğrultusunda dinamik bir biçimde uygulanması ve çalışanların, uygulamalarının, bilgilerinin ve aygıtlarının güvenli olduğundan emin olarak istedikleri şekilde çalışmasına izin verilmesi.

Türk Telekom’dan Türkiye’nin ilk Wi-Fi 6 denemesi