CMC Çalışan Sayısını 2 Bine Çıkarmayı Hedefliyor


Şanlıurfa’daki çalışan sayısını 2 bine çıkarmayı hedefleyen CMC, sunduğu kariyer imkanları, modern teknoloji ile donatılmış çalışma ortamı ve düzenlediği etkinliklerle gençlere cazip iş olanakları yaratıyor.

Anadolu’ya yaptığı yatırımlarla, bulunduğu şehirlerin kalkınmasına önemli katkılar sağlamaya ve gençlere kariyer imkanları oluşturmaya devam eden CMC, ekip arkadaşlarının motivasyonunu ve başarılarını artırmak için yeni projeleri hayata geçirmeyi, çeşitli etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım yaparak hayata geçirdiği çağrı merkezinde kısa süre içinde 750’nin üzerinde çalışan sayısına ulaşmış olan CMC, Şanlıurfa’nın en çok istihdam sağlayan şirketi konumunda bulunuyor.

 CMC Urfa 2

CMC ilerleyen dönemde Şanlıurfa Lokasyonu’ndaki çalışan sayısını 2 bine çıkarmayı hedefliyor. Sunduğu kariyer olanakları, modern teknoloji ile donatılmış çalışma ortamı, köklü ve kurumsal yapısıyla Şanlıurfalı gençlere önemli iş fırsatları sağlayan CMC, çalışanlarının motivasyonunu ve başarılarını artırmak için yeni projeleri hayata geçirmeye, etkinlikler ve organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.   CMC ailesi, CMC Şanlıurfa Lokasyonu’nda görev yapan çalışanlar ve yakınları için düzenlenen festivalde yeni çalışmalar için enerji depoladı, yaza renkli bir giriş yaptı.

Türkiye Finans’tan 3 Dilde Telefon Bankacılığı