Datagate Bilgisayar’da Yeni Atamalar

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar’ın Pazarlamadan Sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı Oya Balkır oldu. Kariyerine 2006 yılında Index Grup’ta başlayan Bahadır Bilecik ise Datagate Bilgisayar Satış Müdürü görevine getirildi.

Datagate Bilgisayar, 22 yıllık IBM kariyeri boyunca Satış Müdürlüğü, Operasyon ve Pazarlama Müdürlüğü ve son olarak Global Teknoloj Hizmetleri Müdürlüğü görevlerini üstlenen Oya Balkır’ı Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirdi. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Balkır, 1 Nisan itibarıyla Index Grup’un Ayazağa’daki yeni yönetim merkezinde görevine başladı.

 datagate_bahadir_bilecik

Yaklaşık sekiz yıldır Index Grup’ta görev yapan Bahadır Bilecik ise, Datagate’in yeni Satış Müdürü oldu. Kariyerine Index Grup’ta başlayan Bilecik, bu süre içinde Müşteri Temsilciliği, Kanal Yöneticiliği ve Satış Yöneticiliği görevlerinde bulundu. Son olarak Neotech A.Ş. Satış Müdürü olarak görev yapan Bilecik, Niğde Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu.  

 Dijital Dünyada Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor