SAP, İzmir Zirvesi’nde

Bilgi teknolojilerinin işletmelere sağladığı katma değer ve verimlilik artışı, SAP İzmir Zirvesi’nde masaya yatırılacak.

.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, gelenekselleştirdiği teknoloji buluşmalarının yenisini İzmir’de gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İşletmelere rekabetçilik, verimlilik, kârlılık ve inovasyon katan bilgi teknolojilerini, iş süreçlerine hız kazandıran çözümlerini geniş kapsamlı bir gündemle paylaşacak olan SAP İzmir Zirvesi 14 Mayıs’ta İzmir Hilton Otel’de gerçekleşecek.

 sap

Farklı sektörlerden 200’e yakın üst düzey sektör liderinin katılımıyla gerçekleşecek özel etkinlikte; kurumların gelecek hedeflerine yön veren iş zekası, kurumsal kaynak yönetimi, insan kaynakları çözümleri, bulut teknolojisi, gerçek zamanlı veri analizi, e-fatura ve e-defter uygulamaları gibi pek çok başlık ele alınacak. SAP’nin çözümleriyle hayata geçen inovasyon temelli iş süreçleri, interaktif bir ortamda SAP müşterilerinin başarı hikayeleriyle birlikte sunulacak. Paydaşlar arası fikir alışverişi platformunu tesis edecek olan zirvede SAP çözüm ortaklarının sunumlarıyla birlikte panel oturumları da hayata geçirilecek.

Yenilikçi bilgi teknolojileriyle işletmelere sağlanan rekabetçilik artışı, verimlilik, kârlılık ve tasarruf imkanlarının ilgi toplayacağı SAP İzmir Zirvesi, başta Ege ekonomisine yön veren kurumlar olmak üzere bölgenin ve tüm Türkiye’nin iş dünyası liderlerine açık düzenleniyor. Kurumların hedeflerine ulaşmak ve bilişim yatırımlarını sürdürülebilir kılmak için ihtiyaç duydukları yeni iş yapış modelleri ve interaktif uygulama gösterimleri ile yarışı nasıl farklılaştıracakları SAP İzmir Zirvesi’nin dikkat çekici konu başlıkları arasında yer alıyor.

Bulutta Yapabileceklerinizi Keşfedin!
. . . .