DELL EMC Türkiye ‘de Üst Düzey Atamalar Yapıldı

DELL EMC Türkiye ‘de Üst Düzey Atamalar Yapıldı

PAYLAŞ

Dell ve EMC’nin birleşmesinin ardından Dell EMC Türkiye ve diğer bölgelerde üst düzey atamalar yapıldı iki Türk yönetici kritik pozisyonlara getirildi.

Sinan Dumlu, Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü olarak atandı. Dumlu’nun, Dell EMC Orta Doğu, Türkiye ve Afrika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mohammed Amin’e bağlı olarak çalışacağı ve yeni görevine 2017 yılı Şubat ayında başlayacağı duyuruldu. Dumlu, şirketin geniş portföyü içerisinde yer alan BT hizmetleri, çözümleri ve ürünlerini, hem kamu hem de. Özel sektördeki işletmelerle buluşturarak Türkiye’deki tüm süreçlerden sorumlu olacak.

Didem Duru ise Dell EMC’nin EMEA bölgesine transfer oldu. Duru, şirketin dünya çapında duyurduğu uçtan uca müşteri deneyimini farklılaştıracak strateji ve programlarının. Avrupa, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgelerinden sorumlu olacak ve yeni görevine 2017 yılı Şubat ayında başlayacak.

2017 yılı Şubat ayına kadar Sinan Dumlu ve Didem Duru, var olan pozisyonlarında Türkiye’deki yapıya liderlik etmeyi sürdürecek.dell-emc-turkiye-_sinandumlu_didemduru

 

 


CEVAP VER