Dell EMC VxRail Gelişmiş Performansı ile dikkat çekiyor

Dell EMC VxRail Gelişmiş Performansı ile dikkat çekiyor

Dell EMC VxRail

Dell EMC VxRail sistemleri ve yazılımı, uzak noktalara erişebilen gelişmiş performansı ile uç noktalara bile BT altyapı özellikleri sunuyor.

Dell, ilk güçlendirilmiş modeli olan yeni Dell EMC VxRail serisini tanıtıyor. Yeni seri ile Hiper Yakınsanmış Altyapı’nın gücünü ve basitliğini, en zorlu ve alan açısından en kısıtlı ortamlara taşıyor.

Yeni VxRail D Serisi, VxRail’ın uzak ve zorlu uç ortamlarda etkili olmak üzere tasarlanmış yapısını, kompakt ve dayanıklı bir yapıya taşıyor.

2. nesil Intel Xeon ölçeklendirilebilir işlemcilere sahip sistem, 20 inç derinliğinde olup en uç sıcaklıklara direnç gösteriyor.

Deniz, gemi veya uçak gibi en uç konumlara BT altyapı desteği sağlayan VxRail D Serisi, koşulların teknik zorluk oluşturduğu veya alanın önemli olduğu üretim, endüstri, petrol ve gaz ortamları için ideal bir çözüm sunuyor.

En son VMware sürümlerini destekleyen VxRail yazılım güncellemeleri!

VMware ile ortak tasarlanan tek HCI sistemi olan VxRail, veri ve uygulamalar nerede olursa olsun, dağıtımı ve yönetimi kolay hibrit bir bulut yaklaşımı sunuyor.

Dell EMC VxRail

VxRail’de VMware Cloud Foundation sunan Dell Technologies Cloud Platform, artık kullanıcıların küçükten başlayıp büyümelerine olanak sağlayacak şekilde dört bilgi işlem düğümü kadar az düğümle yapılandırmaları destekliyor. Atlantis, The Palm gibi müşteriler, %47’e kadar daha az maliyet, daha küçük ayak izi ve zamanla ölçeklendirebilecekleri altyapıları ile hibrit bulut yolculuklarını keşfediyor.

Dell EMC VxRail

VxRail HCI Sistem Yazılımının son sürümü, talebe bağlı olarak güncelleme öncesi kontrolleri.gerçekleştirme imkanıyla, güncellemeleri kolaylaştırmaya ve bulut tabanlı yönetime ve düzenlemeye yardımcı oluyor.

Bu sayede nerede olursa olsun tüm VxRail gruplarına kullanım süresi boyunca bakım yapılması sağlanıyor.

Dell EMC VxRail

Veri ağırlıklı uygulamaları destekleyen altyapı

Yeni platform.iyileştirmeleri sayesinde VxRail, SAP HANA bellek içi veri tabanları ve yapay zekâ/makine öğrenimi uygulamaları gibi daha büyük güç gerektiren uygulamaları bile destekliyor:

  • %90 daha düşük gecikme ile iyileştirilmiş veri bütünlüğü sunan Intel Optane Sürekli Bellek. Bu ek ile VxRail 2. Nesil Intel Xeon Ölçeklendirilebilir işlemciler. Intel Optane sürekli bellek ve Intel Optane SSD’ler dahil olmak üzere veri merkezi için tüm Intel Optane teknolojilerini destekleyen tamamen entegre ilk VMware tabanlı HCI sistemidir.
  • Birçok iş akışı için veri merkezine hızlandırılmış işlem, yapay zekâ, gelişmiş ekran kartı ve bilgi. işlemi getirmek amacıyla NVIDIA sanal GPU (vGPU) yazılımı ile birleşen NVIDIA Quadro RTX GPU’lar. Quadro RTX ve NVIDIA vGPU yazılımı sayesinde müşteriler, daha üretken olmaları konusunda son kullanıcılara ve veri merkezlerinin etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olan VxRail çözümlerini dağıtabiliyor.

İlgili Haberler

>>Dell açık kaynak ağ oluşturma ile sınırları zorluyor!

>>Dell ve Google Cloud için el sıkıştı!

>>Dell EMC PowerStore Depolama Altyapısında Çığır Açıyor


CEVAP VER