Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi şirketlere özel ölçümleme platformu sundu!

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi şirketlere özel ölçümleme platformu sundu!

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, şirketlere özel olarak ölçümleme platformunu kullanıma sundu. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, hayata geçirdiği WeFocus ile insan kaynakları sektöründe Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. WeFocus, çalışan bağlılığını geliştirmek, ölçümlenebilir bir şirket kültürü oluşturmak ve verimliliği artırmak amacıyla geliştirildi.

Huawei Ar-Ge Merkezi, iş dünyasına yönelik yazılım alanındaki ürün portföyüne tamamen SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) olarak sunulabilen WeFocus platformunu ekledi.

Tamamı Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve geliştirilen WeFocus, çalışan bağlılığını efektif şekilde ölçümlemeyi ve iyileştirmeyi amaçlıyor.

WeFocus kapsamında sunulan hizmetler; çalışanların iş motivasyonu, mutluluğu ve performansı gibi alanlarda, akademik iş birlikleri ile oluşturulan ölçümleme teknikleriyle, çalışanları düzenli olarak takip etme ve zamanında aksiyon alma imkanı sağlıyor.  

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi

www.wefocus.app üzerinden kullanılabilen platform, içeriğinde kullanılan yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojileriyle, anonim olarak çalışanlar tarafından paylaşılan her geribildirimin hem analizinin yapılabilmesini hem de raporlanmasını sağlıyor.  

“Daha Mutlu Çalışanlar” sloganıyla üretilen ve kullanıma sunulan WeFocus, aynı zamanda çalışanların rahatlıkla iş yerinde yaşadıkları problemleri ve her türlü organizasyon içi gelişime katkı sağlayacak önerilerini, yine anonim olarak paylaşmalarına olanak sağlayarak, şirket aidiyeti ve verimliliği artırmayı hedefliyor. 

İlgili Haberler

>>Huawei P20 kullanıcılarına güzel haber; Android 10 geliyor!

>>Pentagon Huawei iddialarına yenisini ekledi; Çin ordusu şirketi destekliyor

>>Huawei Türkiye E-Mülakat ve Online Kodlama Platformu ile karşımızda!


CEVAP VER