Dell, iş istasyonu pazarını zirvede tamamladı

Dell, iş istasyonu pazarını zirvede tamamladı

PAYLAŞ
Dell, iş istasyonu

International Data Corporation’ın (IDC) çeyrek bazlı iş istasyonu raporuna göre Dell Technologies, Türkiye’de pazar payını artırarak 2018 yılını zirvede tamamladı.

IDC verilerine göre, son çeyrekte iş istasyonları pazar payında yüzde 16’lik artış yakalayan Dell, Türkiye’deki payını yüzde 49.4’e çıkardı. Dell, iş istasyonu pazarında müşterilerin ve işlem güvenilirliği performansına odaklandı. Özellikle güvenlik sektöründeki projelerde Dell iş istasyonlarının tercih edilmesi pazar payındaki artışın nedenlerinden birini oluşturdu.

Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Dell, alanında uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi performansı sunan özelliklerle donattığı iş istasyonları yaratıyor. Bununla birlikte yazılım alanında yapılan yatırımların karşılığını da iş ortaklarımızda görüyoruz. Özellikle gücünü yapay zekâ teknolojisinden alan Dell Optimizer, donanım kaynaklarının yazılımların kullanımına göre optimize edilmesine olanak tanımasıyla öne çıkıyor. Bu program, kullanıcının belirttiği uygulamaların davranışını öğreniyor, makine öğrenimini kullanarak optimizasyon fırsatlarını belirler ve performans iyileştirmelerini uyguluyor” dedi. Dumlu, bu başarının ardındaki en önemli güç olan tüm iş ortaklarına teşekkür ettiğini belirtti.

Dünyanın en küçük ve en güçlü makineleri öne çıktı 

Hem masaüstü hem de mobil Precision serileriyle fark yaratan Dell Technologies, IPTV projelerinde de tercih sebebi olmayı başardı. Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonlarını portföyünde barındıran Dell Precision ailesi, video editörlerine, grafik tasarımcılarına, mühendislere ve diğer alanında uzman kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar taşınabilirlik, eşsiz güç ve güvenilir performans sunuyor.

Dell, en kritik ve risk altındaki verileri korumak için güvenlikle ilgili zorlukları ve işle ilgili endişeleri doğrudan karşılayan yenilikçi veri güvenliği çözümleri sunuyor. Dell Data Security çözümleriyle son kullanıcılar verilerinin korunduğunu bilerek istedikleri yerde ve şekilde çalışabilirler. Dell Data Guardian verileri her yerde korurken Cylance tarafından desteklenen Dell Endpoint Security Suite kötü amaçlı yazılımların yüzde 99’a kadarını durduruyor.

En yeni Intel Core işlemciler, inanılmaz hızlı bellek ve profesyonel grafik kartlarına sahip Precision mobil ailesi, sorunsuz ve çok yönlü bir deneyim için Windows 10 Pro ile kullanıcılarla buluşuyor.

Dünyada büyüyen bir dolandırıcılık dalgası: Pornografik şantaj


CEVAP VER