Digitech ECO’ Kullanıcıyla Buluşuyor

Digitech ECO’ Kullanıcıyla Buluşuyor

PAYLAŞ

 

Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni Digitech ECO serileri; bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indiriyor.

1500VA ve 2000VA olarak iki farklı kapasitede kullanıcıya sunulan Digitech ECO serisi ürünler; kısa devre-aşırı yük koruması ve otomatik voltaj regülasyon özelliklerine sahip. Otomatik voltaj regülasyonu özelliği sayesinde bilgisayarınızı şebeke voltajındaki dalgalanmalardan koruyan Digitech ECO, sahip olduğu USB portu ve ücretsiz izleme yazılımıyla; elektrik kesintilerinde siz yanında olmasınız bile, açık programları kapatarak bilgisayarınızın veri kaybına uğramasına engel oluyor. Ayrıca bu yazılımın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, KGK’nizin anlık olarak şebeke ve yük verilerini izleme olanağı da sağlıyor.

DigitechEco1500_2000_2

Özellikle güçlü donanımlı bilgisayarlar için tasarlanan Digitech ECO serisi ürünler, elektrik kesintisi durumunda 2-6 milisaniye içerisinde etkin duruma geçip, bağlı yüke göre sistemin minimum 10-15 dakika arasında çalışmasını sağlıyor. Digitech ECO serisi ürünler; “normal”, “aküden çalışma” ve “arıza” olmak üzere 3 adet uyarı LED’ine sahip.

Samsung Galaxy S6: iPhone Ailesini Zorda Bıraktı


CEVAP VER