Dijital Çalışma Alanlarının Güvenlik Olanakları Genişliyor

Dijital Çalışma

Citrix, Zero Trust çözümleri ile uygulama ve aygıtlarının güvenliğine ilişkin akıllı, bağlamsal bir yaklaşım izlemesine olanak tanıyor.

Citrix, Ready Workspace Güvenlik Programına, Zero Trust çözümlerini ekleyerek müşterilerin uygulama ve aygıtlarının güvenliğine ilişkin akıllı, bağlamsal bir yaklaşım izlemesine olanak tanıyor

Günümüzde, şirketler tarafından verilen dizüstü bilgisayarlardan mobil aygıtlara, kişisel tabletlerden akıllı saatlere kadar her yerde ve her aygıtta iş görülüyor. Yeni keşfedilen bu özgürlük, üretkenliğe ve inovasyona yönelik önemli bir teşvik sağladıysa da daha akıllı ve bağlamsal.bir yaklaşımla ele alınması gereken yeni birtakım güvenlik endişelerini de gündeme getirdi.

Citrix® Systems, Inc.  bu yaklaşımı desteklemek amacıyla Citrix Ready™ Workspace Güvenlik Programını güvenilir ve doğrulanmış ortakların sağladığı Zero Trust çözümlerini kapsayacak şekilde genişlettiğini açıkladı.

Söz konusu çözümler, şirketlerin Zero Trust sonuçları sağlayan modern bir güvenlik çerçevesi tasarlama yolunda satıcı firma seçimlerini kolaylaştırmalarına ve var olan yatırımlarından yararlanmalarına olanak tanıyacak.

Dijital Çalışma

İlgili Haberler

>> Citrix yeni güvenlik çözümü ile karşımızda

>> Citrix Kurumsal Kimliğini Yeniledi!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here