Dünyanın En Yakışıklısı Bakın Kim Seçildi: Çok Şaşıracaksınız

YouTube videosunda köpeğini uçuran

Dünyanın en yakışıklısı seçmeleri her yıl yapıldığı gibi bu yıl da gerçekleştirildi. Bu sefer çok şaşıracağınız bir isim seçildi. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

TC Candler ve The Independent Critics, “100 Most Beutiful Faces” listesi yayınlar yayınlanamaz çok büyük bir tartışmanın gündemine oturdu. Birçok kişi dünyanın en yakışıklısı olarak Güney Kore popçularını gösteriyordu. Sadece K pop hayranları değil aynı zamanda birçok kişi de BTS grubunun birinci olmasını bekliyordu.

Yapılan seçmelerde futbol hayranları ise Cristiano Ronaldo gibi bir ismin birinci olacağını düşünüyordu. Matrix filmleri ve CyberPunk gibi yapımların hayranları ise Keanu Revees birinci olacak diye tahminler yürüttü. Ancak bu da gerçekleşmedi. Sonuç herkesi şaşırtan bir Youtuber oldu.

Dünyanın en yakışıklısı bir Youtuber oldu

Tüm tahminleri alt üst ederek listede zirveye oturmayı başaran PewDiePie, büyük şaşkınlık yarattı. Bu durum aynı zamanda sosyal medya ve YouTube gibi birçok platformda KPOP hayranları ile PewDiePie tutkunlarının tartışmasına neden oldu.

Dünyanın en yakışıklısı

Liste elbette sadece bir kaç kişiden oluşmuyor. Dünyanın en yakışıklı isimleri arasına Cristiano Ronaldo, BTS grubu üyelerinden V, Keanu Revees ile birlikte başka bazı ünlü kişiler yer aldı. Sosyal medya platformlarında yapılan yorumlara bakıldığında KPOP hayranları ile İsveçli PewDiePie arasında çok yoğun tartışmaların yaşandığı görülüyor.

Bazları Dünyanın en yakışıklısı isimli bu listenin tamamen taraflı olduğunu bile ortaya attı. Fakat burada çok önemli bir noktaya dikkat çekmek gerekiyor. YouTube platformunda yer alan kişiler popülerliklerini çok üst noktalara kadar taşıyabildi. Normal şartlarda TV’de yayınlanan dizilerde oynayan oyuncular bu tür ünvanlara ulaşabiliyordu. Ancak artık Youtuberlar onların yerini almış gibi görünüyor.

Dünyanın en yakışıklısı seçmeleri bu noktada önemli görülebilir. Muhtemelen önümüzdeki günlerde çok daha fazla YouTube ünlüsünü ön planda görebiliriz. Bundaki en önemli etken, değişen internet ve televizyon beklentisi gibi faktörler oldu. Peki sizce en yakışıklı listesinde kim zirvede olmalıydı? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> YouTuber Gaga Bulut Hakkında Şok Bir Karar Verildi

>> Exxen YouTuber Transferleri Acun Ilıcalı’yı Batırabilir İşte Detaylar