Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi tanıtıldı!

Dyson

Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi tanıtıldı. Tüm zamanların en hızlı ve en verimli el kurutma makinesinin detayları haberimizde.

Dyson, en hızlı ve en verimli HEPA filtreye sahip el kurutma makinesi Airblade 9kJ’yi sunuyor. Eşsiz tasarımı ve son teknolojisiyle Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi, kullanıcıların hızlı ve hijyenik şekilde ellerini kurutmasına olanak sağlarken, düşük enerji tüketimiyle tek kullanımlık kağıt havlulara alternatif oluyor.

Dyson Airblade 9kJ neler sunuyor?

Airblade 9kJ el kurutma makinesi, 700’ün üzerinde prototip yapılarak üç seneden uzun süren çalışmalar sonunda ortaya çıktı. Sonuç olarak 10 saniyelik hızlı kurutma performansıyla. bugüne kadarki en hızlı ve sessiz Dyson Airblade el kurutma makinesi tasarlandı. 

Dyson’ın kullandığı motor ve Air Flow teknolojisi Airblade 9kJ el kurutma makinesinin diğer sıcak hava kurutuculara göre Eco Mod’da yüzde 87 oranında daha az enerji .kullanmasını sağlıyor. Aynı zamanda kağıt havlulara göre adet başına yüzde 85 daha az karbondioksit emisyonu üretiyor.  

Dyson Airblade 9kJ

Her zaman olduğu gibi Dyson’da başarı; ayrıntılarda ve donanımla yazılımın akıllı şekilde birleşiminde gizlidir. Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesinin sağlam. tasarımı ve paslanmaz çelik gövdesi, gerçek yaşam koşullarına dayanacak şekilde titizlikle test edilerek üretildi. 

Kavisli Blade tasarımı

Dakikada 75 bin devir sayısıyla dönen Dyson dijital motor V4’le güçlendirilmiştir. 2 adet 0.45mm kavisli açıklığıyla hava akımı deliklerden 624km/saat hızla çıkarak ellerinizin yüzeyini takip eder ve suyu daha kısa sürede kurutur. Güçlü Dyson dijital motorumuz V4, saniyede. 23 litre havanın yer değiştirmesini sağlayarak  Airblade 9kJ el kurutma makinesinin ellerinizi 10 saniye içinde hızlı bir şekilde kurutmasına imkan sunar3.

Airblade 9kJ el kurutma makinesi kurutma başına 9.1 kilojul enerji kullanır, bu da Eco. modunda çalıştırıldığında yılda sadece 140 TL maliyet yaratır. 

Dokunmadan kullanım

Makine, havayı harekete geçirmek için ellerinizi algılayan “Uçuş Süresi” sensörlerini kullanır.

Hijyenik HEPA filtrasyonu

Polar astarlı cam lifi bir HEPA filtreyle tuvalet havasından çıkan, bakteri ve virüs içeren parçacıkların yüzde 99,95’ini yakalayan makine, ellerinizi kurutmak için temiz hava kullanır.

Akustik mühendisliği

Bu zamana kadarki en sessiz el kurutma makinemiz olan Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi, hava akışı motordan geçerken gürültüyü azaltan açık hücreli köpük ve delikli disklerden yapılmış susturuculara sahiptir. 

Dyson, gürültüyü azaltmak için makinedeki hava akış yollarını yeniden tasarladı, daha doğrudan hale getirerek çıkan sesi azalttı. 

Dyson dijital motor V4’ün motor gövdesi, gürültülü türbülansı azaltarak, motordaki hava akış yollarını düzenler. Motor gürültüyü daha da azaltmak için silikon kauçuk üzerine monte edilmiştir ve özel olarak tasarlanmış açık hücreli köpük susturucular, motora giren ve çıkan havadaki titreşimleri emer.

Dyson
FULL BLEED IMAGE. ALL CROPS OF THIS IMAGE MUST BE SIGNED OFF BY A CREATIVE HEAD.

Dyson Airblade 9kJ el kurutma makinesi ofislerden alışveriş merkezlerine, restoranlardan halka açık alanlara, parklardan okullara, hastanelere ve otellere kadar her türlü ticari veya umumi tuvalete uyacak şekilde tasarlanmıştır.