Phil Schiller’dan skandal Chromebook açıklaması!

Chromebook

Apple Dünya Çapında Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Phil Schiller, Chromebook için skandal bir açıklama yaptı!

Cupertinolu teknoloji devi Apple’ın Dünya Çapında Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Phil Schiller, CNET’e geçtiğimiz gün bir röportaj verdi. Röportaj sırasında eğitim alanına değinen deneyimli yönetici Phil Schiller, Apple’ın eğitim alanında yaptıklarını överken skandal oluşturacak ifadelere yer verdi.

Chromebook kullanan başarılı olamaz!

Bildiğiniz gibi Apple, Amerika’daki okullarda iPad’in kullanımını yaygınlaştırıp, öğrencilere daha yaratıcı bir hayal gücü ve derslerinde başarılı olması için bir takım araç ve uygulamalar sunuyor. Phil Schiller, eğitim alanındaki yaptıklarına değinirken, Google cephesine küçük bir göndermede bulunmak istedi.

MacBook Pro 16 inç tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Phil Schiller, Google’ın eğitim alanında pek etkili olmadığını söyledikten sonra Chromebook kullanan öğrencilerin başarılı olamayacağını ifade etti. Oldukça talihsiz olan bu açıklamanın ardından dış basında büyük tepki oluştu.

Chromebook

Google ürünlerini kullanan öğrenciler başarısız olur ifadesinden sonra Phil Schiller kendi Twitter hesabı üzerinden bu açıklamanın yanlış anlaşıldığını belirtti. Phil Schiller, özür niyetine her çocuğun başarma yeteneği vardır. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak için yardım etmek her zaman görevimiz olmuştur. ifadelerini kullandı.