E-ticaret yazılımına TİCİMAX damgası

E-ticaret yazılımına TİCİMAX damgası

PAYLAŞ

Ticimax Genel Müdür Cenk Çiğdemli, Ticimax V8 çözümlerinin tekstil ,elektronik ve eşya sektörüne kadar herkesin kolaylıkla ve modüler olarak kullanabileceği ürün ve hizmetlerinin satışlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilecek şekilde tasarlandığını iletti. Hedeflerinde üstün başarı, daha fazla satış yapan,  daha fazla ziyaretçi karşılayabilen ve bunlarla en iyi dönüşümü yakalayabilmek var. Çiğdemli ayrıca V8’in özel modül ve çözümleri ile perakende sektöründeki şirketlerin satış ve dönüşümlerini artırabileceklerini de aktardı.

logo

 

Cenk Çiğdemli ‘ye göre, Ticimax yazılımlarının en önemli ayırt edici özelliğinin hazır bir yazılım olmaması. Yani, yazılımlar tamamen kendi Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen bir yazılım ve kullanıcı deneyimlerine göre her gün yenilenerek geliştiriliyor. 7/24 teknik destek hizmeti de sunduklarını dile getiren Çiğdemli ;“Vermiş olduğumuz teknik destek hizmeti ile sektöründe yıllardır ilk ve tek olmayı başardık. Teknik desteği tüm firmalar yazıyor ,söylüyor ancak telefon ile 7/24 teknik destek hizmetini sadece Ticimax veriyor.” Dedi.

Ticimax, Ar-Ge çalışmalarıyla da dikkat çeken bir firma. Ticimax Genel Müdürü Cenk Çiğdemli yaptıkları Ar-Ge faaliyetlerini GOSB Ar-Ge merkezlerinde yürüttüklerini belirtiyor. Yazılım mühendisleri tarafından sektörel gelişmelere ve tüketici davranışlarına göre araştırmalar yapılıp V8 ve yeni çıkacak versiyonların geliştirmelerin gerçekleştirildiğini kaydeden Çiğdemli,  Ticimax V8 ve diğer versiyonlarının dışında bir e-ticaret sitesinin arka tarafta hangi yazılımlara ihtiyacı varsa (Akıllı depo yazılımları, mobil yazılımlar v.b.) bunların da Ar-Ge’sinin yapıldığını ve Ticimax kullanıcılarına ayrı bir ürün olarak satıldığını dile getiriyor.

SUSE SAP UYGULAMALARI İÇİN SUSE LİNUX ENTERPRİSE SERVER 12’Yİ TANITTI


CEVAP VER