Elon Musk Clubhouse Yayınını Saat Kaçta Yapacak? Herşey Belli Oldu!

Elon Musk Clubhouse yayınını

Elon Musk Clubhouse yayınını saat kaçta yapacağı ile ilgili gerekli tüm açıklamaları yaptı. Hadi gelin konuyla alakalı detaylara birlikte bakalım.

.

Bir anda gündeme oturan Clubhouse isimli uygulama, hızlı yükseliş yaşamaya devam ediyor. Sadece iPhone kullanıcılarının özel bir davetiye ile üye olabildiği bu platform, ünlü isimlere ev sahipliği yapıyor. Bunlar içerisinde en çok tanınanlardan birisi de Elon Musk olacak gibi görünüyor.

Öncelikle bu yeni nesil sosyal medya uygulamasından kısaca bahsedelim. Normal şartlarda herhangi bir sosyal medya platformunda kelimeler kullanılır. Fakat bu yeni nesil uygulamada ise sadece sesler ile paylaşım yapılıyor. Buradaki temel amaç size ait hikayelerin sesli bir şekilde diğerleri ile paylaşılabilmesi.

Elon Musk Clubhouse yayınını kesin olarak açıkladı

Reddit olayları ile birlikte SpaceX ve diğer çeşitli konular hakkında konuşması beklenen Musk, büyük bir ilgi toplayacak gibi görünüyor. Son zamanlarda meydana gelen olaylar gerçekten de pek anlaşılabilir değildi. Özellikle bu işlerin içerisinde Musk gibi bir girişimcinin olması kafalarda soru işareti yaratıyor.

Muhtemelen bu soru işaretlerini gidermek için Musk önemli açıklamalarda bulunacak. Burada kripto paralar ve diğer konularda da bazı detaylardan bahsedileceği tahmin ediliyor. Elon Musk Clubhouse yayınını Türkiye saati ile sabah 9’da yayınlıyor.

Elon Musk yayınını nasıl izleyebilirsiniz

Bu yayını izleyebilmek için mutlaka uygulamaya üye olmanız gerekiyor. Aksi halde sohbet odalarına katılmanız mümkün değil. Fakat işin asıl tuhaf tarafı burada gizli. Uygulamaya üye olabilmek için özel davetiye bağlantısı gerekiyor.

Elon Musk Clubhouse yayınını

Özel davetiye bağlantıları ancak birisi sizi uygulamaya davet ederse alınabiliyor. Hatta şu anda Clubhouse üyeliği sırf bu yüzden karaborsaya düştü bile. Birçok kişi ücret karşılığında davetiye bağlantısını satıyor. Bu nedenle şu an için değerli bir sosyal medya uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Elon Musk Clubhouse yayınını kaçıranlar için muhtemelen başka bir etkinlik düzenlenecek. Musk ve diğer birçok kişi uygulama üzerinden kullanıcılarla buluşacak. Peki siz uygulamanın özel davetiye ile katılabilme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Elon Musk Mars Hakkında Çok Endişeli: “Mars’a Gitmek Hayal Olacak”

>> Yeni Nesil Oyunlar Bakın Nasıl Olacak: Beyin Bilgisayar Arayüzü Geliyor!

. . . . .