EMC Federasyonu Yeni SAP İş Birliğini ve Karma Bulut Çözümlerini Duyurdu

EMC Federasyonu Yeni SAP İş Birliğini ve Karma Bulut Çözümlerini Duyurdu

PAYLAŞ

Kısa süre önce satın aldığı Virtustream ile büyüyen EMC Federasyonu, yaptığı açıklamada en son yenilikleri, iş ortaklarına yönelik programları ve Karma Bulut Portföyü’nü kullanan yeni müşterilerini duyurdu.

EMC Federasyonu, işletmelere tüm iş yüklerini ve tüm bulut modellerini -özel, açık ve yönetilen bulutları- destekleyen, eksiksiz Karma Bulut portföyünü sunuyor. Ortak bir platform aracılığıyla, işletmeler artık birden çok bulut modelini ve birden çok bulut hizmetleri sağlayıcısını tek bir bulut olarak kolayca yönetebiliyor; kurum içi ve kurum dışı kullanım arasındaki ayırımını ortadan kaldırıyor.

EMC

 

Virtustream, dünyanın dört bir yanındaki işletmelere bulut içindeki I/O-yoğun, kritik misyonlu uygulamaları taşımak, çalıştırmak ve yönetmek için yardımcı oluyor. Şirketin bulut çözümleri ile SAP çözümlerini destekleme konusundaki yeterliliği ve yetkinliği biliniyor. Virtustream bugüne kadar üretim ortamlarına 200’den fazla SAP çözümü kurdu. Ayrıca bulut ortamında SAP Business Suite 4 SAP HANA’nın (SAP S/4HANA) ilk uygulamalarından birinin de kurulumunu gerçekleştirdi. Virtustream, SAP HANA Kurumsal Bulut içindeki iş için kritik önem taşıyan SAP uygulamaları için az sayıda olan seçkin stratejik bulut altyapısı hizmetleri sağlayıcısından biri olduğunu da duyurdu.

Virtustream, EMC Federasyonu’nun CEO Rodney Rogers yönetimindeki yönetilen bulut hizmetleri iş biriminin de temelini oluştuyor. Virtustream, EMC Federasyonu’ın diğer özellikleri ve işlevlerinin kullanımını da içeren planlarını 4. çeyrekte duyuracak.

EMC Federasyonu’nun Kurumsal Karma Bulut Çözümü açık bulut hizmetlerine geçiş imkanı tanıyan özel bulut sunuyor; Virtustream kritik iş uygulamalarının bulunduğu yönetilen bulut hizmeti olarak önemli bir başarı vaat ederken VMware vCloud Air açık bulut çözümü konusunda da uzmanlığını ortaya koyuyor. Gelecekte bu çözümlerin altyapısını oluşturan teknolojiler entegre olacak. Örneğin; VMware’in karma ağ oluşturma özellikleri Virtustream xStream Bulut Yönetim Platformu’nun gelecekteki versiyonlarına entegre olacak.

4G DÖRDÜNCÜ OPERATÖRLE Mİ GELECEK?


CEVAP VER