Emirates’ten Kablosuz Şarj Hizmeti

Emirates’ten Kablosuz Şarj Hizmeti

PAYLAŞ

Emirates Havayolu yolcularına sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Dubai Havalimanı’nda bulunan Emirates dinlenme salonlarının belirli yerlerine yerleştirilen kablosuz şarj üniteleri ile telefonlarını şarj edebilen yolcular, kesintisiz internetin keyfini çıkarabiliyorlar. Android, Blackberry ve iPhone telefonlarıyla uyumlu olan şarj hizmeti aynı zamanda iki telefonu şarj etmek için de kullanılabiliyor.

Airbus+A330-200

Dinlenme salonlarında ve uçak içerisinde bulunan ücretsiz Wi-Fi hizmeti ise sağladığı yüksek bağlantı kalitesiyle son derece popüler. Havayolunun verilerine göre, yolcuların uçak içerisinde internete bağlanarak en çok ziyaret ettikleri web sitesi Facebook ve Google olurken; sohbet servisi olarak  Skype ve WhatsApp gibi uygulamaların kullandığı görülüyor.

wireless-charger---lounge

Ayrıca, Emirates filosunun yüzde 75’inin üzerinde sunulan kişisel cep telefonu hizmetinin yanı sıra yolcuların bağlantıda kalması için bütün uçaklarda her bir koltuk için e-posta, telefon ve SMS servisleri bulunuyor. Aynı zamanda 120’den fazla uçakta sunulan Canlı TV hizmeti  ile yolcular artık gündemdeki gelişmelerden anında haberdar olabiliyor ya da canlı yayınla favori takımının maçını izleyebiliyorlar.

TÜRK TELEKOM GRUBU’NDAN İŞ YERLERİNE ÖZEL TARİFELER


CEVAP VER