Empatiq İletişim 2013 Yılında Yüzde 400 Büyüme Kaydetti

Empatiq İletişim 2013 Yılında Yüzde 400 Büyüme Kaydetti

PAYLAŞ

Telekomünikasyon sektörünün yenilikçi ve lider firmalarından Empatiq İletişim Teknolojileri, 2012-2013 yılları arasında gerçekleştirdiği yüzde 400 büyüme oranı ile önemli bir başarıya imza attı. 2013 yılındaki yeniden yapılanma sürecinde kadrosunu da güçlendiren Empatiq İletişim Teknolojileri, 350 yeni iş ortağı ile kanal yapısını da genişletti.

2013 yılında hem satışlarımızı hem de kazancımızı artırdık

Büyüme oranlarını değerlendiren Empatiq İletişim Teknolojileri Genel Müdürü Aykut Sağlam, Türkiye telekomünikasyon sektöründe yıllardır alanının en iyi ve güçlü çözüm sağlayıcılarından biri olma misyonu ile ilerlediklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “10 yılı aşkın süredir Türkiye’de tek distribütörü olduğumuz Grandstream markası ile önemli başarılar yakaladık. Yeniden yapılanma sürecimizde Sangoma Technologies ile  distribütörlük anlaşması yaparak, Yealink ve 3CX markalarını da ürün yelpazemize dahil ettik. Kadromuzu sektörün deneyimli isimleri ile güçlendirdik ve 350 yeni iş ortağı ile kanal yapımızı genişlettik. Ayrıca kurumsal kimliğimizi yeniledik. Bu süreçte hem satışlarımızı hem de kazancımızı artırdık.“

2014 yılında da büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz

2014 yılı için önemli hedeflerimiz var. Kendi alanında lider üç yeni markayı Türkiye pazarına sunmayı planlıyoruz. Ekim 2013’te Capital Dergisi’nin 44 büyük şirket arasında gerçekleştirdiği araştırmaya göre, yeni ürünlerden elde edilen satış payı sıralamasında Empatiq ilk sırada yer aldı. 2014 yılında da yeni ürünlerimizi güçlü kanal yapımız ile daha fazla noktaya ulaştırmaya ve büyümemizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Aykut_Saglam

Empatiq İletişim Teknolojileri Hakkında:

2003 yılında kurulan Empatiq İletişim Teknolojileri, 10 yılı aşkın süredir, kurumlara IP tabanlı ses ve iletişim çözümleri sunmaktadır.

2005 yılında, telekom sektörünün özelleştirilmesi sürecinde, operatörlerin altyapılarına yönelik anahtarlama ve ücretlendirme sistemlerini tasarlayan Empatiq İletişim Teknolojileri, dialer ve otel ücretlendirme sistemlerinin Türkiye’de yaygınlaşmasında önemli katkılar sağlamıştır. IP tabanlı iletişim sistemlerinin tüm dünyada ön plana çıkmasına paralel olarak, IP iletişim konusunda önemli projelere imza atmıştır.

Empatiq İletişim Teknolojileri, Türkiye’de Video IP telefon konseptini geliştiren ilk firma olmuştur.

Grandstream ve Sangoma markalarının Türkiye’deki tek distribütörü olan Empatiq İletişim Teknolojileri, değişen teknolojik şartlar ve sektörün ihtiyaçlarına paralel olarak, ürün ve çözüm yelpazesini genişleterek, Cisco, Yealink ve 3CX markalarını da bünyesine katmıştır.

2012 yılında yeniden yapılanma sürecine giren Empatiq İletişim Teknolojileri, bu süreçte %200 oranında büyüme kaydederek, önemli bir başarıya imza atmıştır. Aynı zamanda, 2013 yılında, Capital Dergisi’nin Türkiye’nin 44 büyük şirketi arasında yaptığı araştırmada, yeni ürünlerden elde edilen satış payı sıralamasında ilk sayıda yer alarak, yenilikçi yaklaşımını bir kez daha kanıtlamıştır.

Distribütörü olduğu markaların, Türkiye’deki tek temsilcisi olan Empatiq İletişim Teknolojileri, bu ürünlerin, ithalat, satış ve satış sonrası operasyonlarını başarıyla yürütmektedir.

IP üzerinden ses ve görüntü iletimini sağlayan ürünlere odaklanan Empatiq İletişim Teknolojileri, sunmuş olduğu tüm ürün ve çözümlere katma değer sağlamaktadır.

IP iletişim sistemleri konusuna odaklanan Empatiq İletişim Teknolojileri, sunduğu katma değerli çözümler ve her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi ile kurumların, daha verimli ve daha karlı firmalar olmalarını hedeflemektedir. Bu bağlamda, kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, gereksinimlere göre özelleştirilmiş en etkin tümleşik iletişim çözümlerini sunmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren iş ortakları ile birlikte önemli IP iletişim projeleri gerçekleştiren Empatiq , iş ortaklığı yapısını her geçen gün güçlendirmektedir.

Satış ve operasyon süreçlerinde, profesyonel bir kadro ile çalışan Empatiq İletişim Teknolojileri’nin bünyesinde, sertifikalı mühendisler ve yazılım geliştirme ekibi de bulunmaktadır.

İş hayatındaki başarının temelinde, güven, kalite, müşteri odaklılık ve yenilikçilik ilkelerinin yattığı inancıyla yoluna devam eden  Empatiq İletişim teknolojileri, her geçen gün gelişimini artırarak büyümeye devam etmektedir.


CEVAP VER