En İyi Xbox One Oyunları Hangileri (Kasım 2020 Listesi Çıktı)

En İyi Xbox One Oyunları Hangileri (Kasım 2020 Listesi Çıktı)

en iyi Xbox one oyunları
Google News Abone Ol

Oyun dünyasını her zaman için heyecanlandırmayı başarmış olan en iyi Xbox one oyunları, sizler için listelendi. İşte o liste ve bilmeniz gereken ayrıntılar.

Oyun dünyası, son dönemlerde görülebilecek en yoğun zamanlarını yaşıyor. Ücretsiz verilen oyunlar ile birlikte, buraya olan talep ciddi miktarda artış gösterdi. Aynı zamanda piyasaya çıkan oyun sayısında da büyük ölçüde artış yaşandı. Sunulan her oyun iyi olmadığı için belli bir elemeden geçmesi gerekiyor.

Sizler için hazırladığımız Kasım 2020 listesinde beğenebileceğiniz oyunlar yer alıyor. Bu yıllar içerisinde, bazıları çok yüksek sistem gereksinimi talep ederken kimileri rahatlıkla oynayabileceğiniz türden. Hadi gelin lafı daha fazla uzatmadan listeye bir göz atalım.

En iyi Xbox One oyunları Kasım 2020 listesi

Bu listede, oynamaktan büyük keyif alacağınız oyunlar yer alıyor. Bunlardan ilki Far Cry 5 oyunu. Bu oyunda son derece uyumlu bir akış olmakla birlikte, açık ve yaratıcı bir dünya sizleri bekliyor olacak. Kahramanın macerasında, tüm engeller son derece gerçekçi bir grafik ile gösteriliyor.

Red Dead Redemption 2

Söz konusu yüksek grafik ise bu oyundan bahsetmeden geçemeyiz. Red Dead Redemption 2 görebileceğiniz en gerçekçi oyunlar içerisinde yer alıyor. Son derece duygusal bir hikayeye sahip olan bu oyun kullanıcılarını bekliyor.

en iyi Xbox one oyunları

Mortal Kombat 11

En iyi Xbox one oyunları içerisinde yer alan Mortal Kombat 11, fazlasıyla dikkat çekiyor. Sürekli yeni savaşçıların eklendiği bu oyunda karşınıza çıkan kişiye karşı galip gelmek oldukça zor. Özellikle de final bölümleri bu oyunun çok fazla tercih edilmesini sağlıyor.

The Outer Worlds

Keşfedilecek ilginç yerler ve görebileceğiniz ilginç karakterler bu oyunda yer alıyor. Sıradan oyunlardaki gibi düz bir senaryodan ziyade katmanlı dünyalar sizi bekliyor. Ayrıca silah ve ekipmanlar tam istediğiniz gibi.

Doom Eternal

En iyi Xbox one oyunları içerisinde yer alan Doom Eternal, son derece ilginç bir dünyanın kapılarını aralıyor. Gelişmiş hareket kabiliyeti ve savaş inceliklerini gösterildiği bu oyun, en fazla talep görenler arasında yer alıyor.

en iyi Xbox one oyunları

Sizce bu listede daha başka hangi oyunlar olmalıydı? Önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Epic Games Haftaya Ücretsiz Olacak Oyun Belli Oldu Buradan İndir

>> Epic Games 109 TL Değerindeki Oyunu Bedava Veriyor Tıkla İndir


CEVAP VER