En Sevilen Dizi Karakterleri 2022 Listesi Belli Oldu! İlk Sırada Sürpriz Yok

TV Time, izleme hobisi olanlar için hazırlanmış bir uygulama. Bu uygulama aracılığıyla favori TV dizileri ve filmler takip edilebiliyor, yapımlar hakkında yorum ve görüşlerde bulunulabiliyor. Tıpkı 2022 yılında en sevilen dizi karakterleri listesinin belirlenmesi gibi.

TV Time, 2022 yılında en sevilen dizi karakterleri listesini paylaştı. Hayranların görüşleri ışığında hazırlanan listenin zirvesinde, son dönemin çok konuşulan dizi karakteri Wednesday var. Jenna Ortega tarafından canlandırılan karakter, ülkemizde de beğeni görüyor.

Listenin ikinci sırasında ise, Netflix platformunun en popüler serilerinden olan Stranger Things’ten Eleven var. Karakter, Millie Brown tarafından canlandırılıyor.

Aşağıda, 6 karakterden oluşan listeyi görebilirsiniz. Bazı hayranlar, Stranger Things’in 4. sezonunda boy gösteren Eddie karakterinin de listede olması gerektiğini ifade ediyor. Joseph Quinn tarafından canlandırılan Eddie, bildiğiniz gibi Metallica’nın harika şarkısı Master of Puppets ile diziye farklı bir tat kazandırdı.

2022’de en sevilen dizi karakterleri:

1. Wednesday Adams – Wednesday
2. Eleven – Stranger Things
3. Monkey D. Luffy – One Piece
4. Steve Carell – The Office
5. Cillian Murphy – Peaky Blinders
6. Oscar Isaac – Moon Knight

Wednesday 2. sezon müjdesi geldi!

Netflix’in son dönemde en popüler serisi olan Wednesday, ikinci sezon için onay aldı. Evet, yeni sezon için çalışmalar resmen başlıyor. Başrolde yine Jenna Ortega var ve bu kez daha açık uclu, daha şiddetli bir serüvenle karşılaşabiliriz. Bir süre önce gelen bilgilerde, yeni sezonun Amazon’a geçebileceği konuşuluyordu, ama öyle olmadığı kesinleşti.

Karakter, ilk sezonda “Seni umursamayıp, görmezden geleceğim ve önceliğimi her zaman kendi ihtiyaçlarıma vereceğim” demişti. Yine de, yeni sezonda belki de daha romantik ve daha fazla taviz veren bir Wednesday görürüz. Olamaz mı?

Wednesday Adams, 2022’de en sevilen dizi karakterleri listesinin ilk sırasında yer aldı. Bakalım dizinin ikinci sezonuyla da bu başarısını tekrarlayabilecek mi…

İlgili Haberler

>> Biri Size Borcunu 30 Sene Sonra Ödese Ne Yapardınız? John Carmack Anlatıyor…