Yeni Samsung Galaxy A Serisi, Dikkat Çekici Özelliklerle Geliyor!

Samsung’un yeni Galaxy A serisi akıllı telefonları için hazır mısınız? Bu kez amiral gemisi telefonları hatırlatan detaylarla karşılaşabiliriz. İşte elimizdeki bilgiler…

Samsung’un resmi Hintli websitesinde yer alan bilgiler, firmanın yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlarının yolda olduğunu gösteriyor. Firma, bir aksilik olmazsa yeni telefonlarını 18 Ocak itibarıyla resmen görücüye çıkaracak. Eğer ilginizi çekiyorsa, bu siteye giderek kayıt olabilir ve etkinlik başladığında takip edebilirsiniz. Neden derseniz, bu modeller muhtemelen ülkemizde de satışa sunulacaktır.

Yeni Samsung’un yeni Galaxy A serisi telefonlarıyla bize ne gibi özellikler sunulabilir?

Siteye göz attığımızda, pek çok detayla şimdiden karşılaşabiliyoruz. Örneğin…

Şu an üç farklı renk seçeneği görünüyor. Bunlar, siyah, bordo ve yeşil. Siyah, genellikle standart olarak tercih edilen bir renk. Özellikle yeşil renk, dikkat çekici bir görünüm sunabilir diye düşünüyoruz.

Ekran değeri olarak 6.6 inç değeri veriliyor. Muhtemelen firmanın Amoled ekran teknolojisi tercih edilecektir. Asıl dikkat çekici olan ise, 120Hz ekran tazeleme değerinin olması. Bu, daha net ve pürüzsüz görsel detaylar anlamlarını taşıyor. Bir şeyler izlerken ya da oynarken, daha keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sitedeki detaylarda, yeni Galaxy A serisi ürünlerde kullanılacak bataryalar ve yapay zekâ desteği sayesinde tek şarj ile 2 günlük kullanımın mümkün olduğu belirtiliyor.

Tabii kamera tarafında da detaylar var. Henüz detaylar açıklanmasa da arka tarafta üçlü kamera sistemi konumlandırılıyor. Haliyle yapay zekâ desteği de var. İlgi çekici bir detay ise, kameraların sarsıntılara karşı daha iyi çözümler sunabilecek olması. Bu da hareketli fotoğraf ve video çekimlerinde daha net sonuçlar demek.

Yeni Samsung Galaxy A Serisi, Dikkat Çekici Özelliklerle Geliyor!

Yeni Galaxy A serisi 5G desteğiyle geliyor

Ürünlerin hangi çipsetleri tercih edeceği henüz açıklanmış değil, ama sitedeki detaylarda “5G” desteğinden de söz ediliyor. Bu çipset sayesinde hem oyunlarda hem de streaming servislerindeki deneyimlerde üst seviye detaylar elde edileceği bildiriliyor.

Tabii en çok merak edilen detaylar, ürünlerin ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat etiketlerinin nasıl olacağı. Bu detayları öğrenmek için de biraz daha beklememiz gerekiyor.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> En Sevilen Dizi Karakterleri 2022 Listesi Belli Oldu! İlk Sırada Sürpriz Yok