Epic Games 3 Ücretsiz Oyun Kampanyası Başlattı: Ücretsiz Oyunlar Nasıl İndirilir?

Epic Games 153 TL’lik oyun

Oyun şirketleri içerisinde çok ayrı bir yere sahip olan Epic Games 3 ücretsiz oyun kampanyası başlatıyor. Koronavirüs süreci nedeniyle birçok kişinin evine kapandığı şu son günlerde, firma tarafından başlatılan kampanyalar adeta ilaç gibi gelecek. Bu kampanyayı duyan herkeste, hangi oyunların ücretsiz olacağı büyük bir soru işareti yarattı. Bakalım ücretsiz olacak oyunlar hangileri?

Kısa bir süre önce GTA 5 oyununu ücretsiz hale getiren Epic Games, durmak nedir bilmiyor ve şimdilerde firma 3 yeni oyunu daha ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunacak. Hatırlayacağınız üzere GTA 5 oyunu ücretsiz olduktan sonra web sitesinde adeta izdiham yaşanmıştı. Epic Games Store, uzun bir süre bu yoğunluk nedeniyle kapalı kaldı. Firma aynı yoğunluğun oluşmaması için oyunları 3 haftaya dizecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hangi oyunların ücretsiz olacağına bir göz atalım.

Epic Games 3 ücretsiz oyun: Civilization VI

Civilization VI; Firaxis Games tarafından geliştirilen 4X strateji oyunudur. Microsoft Windows için 21 Ekim 2016’da, Linux için ise 9 Şubat 2017’de kullanıma hazır hale gelerek bütün platformlarda yaygınlaşmayı başardı. Ayrıca tekli ve çoklu gibi çeşitli modlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Epic Games 3 ücretsiz oyun

Borderlands: The Handsome Collection

Borderlands oyunu, Pandora’da yeni ortamları, yeni düşmanları ve bol çeşitlerle üretilen el bombaları, sınıf modları gibi birçok detaya sahip. Epic Games 3 ücretsiz oyun listesinde en aksiyonlu olanlar içerisinde kendisine yer bulmayı başaran bu oyun, sizi heyecanlandırmaya yetecek. İkinci hafta bu oyunun ücretsiz olması bekleniyor.

ARK: Survival Evolved

Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliğiyle geliştirilen bir aksiyon-macera hayatta kalma video oyunu olarak kendisine geniş bir alan bulmayı başardı. 2017 yılının Ağustos ayında Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, MacOS ve Linux platformlarında kullanımına başlandı ve daha da devam ediyor. Oyunda oyuncular, dinozorlarla kaplı bir ıssız adada; dinozorlar, diğer tarih öncesi hayvanlar, değişken hava olayları ve daha birçok sürpriz ile karşı karşıya kalacak. Bu özellikleri nedeniyle; Epic Games 3 ücretsiz oyun kampanyası içerisinde önemli bir oyun olarak kendisine yer buldu.

Casper VIA A4 Reklamdaki Gibi Dört Dörtlük Bir Telefon mu?

Tüm bu oyunların sadece 3 hafta içerisinde ardı ardına ücretsiz olarak yayınlanması bekleniyor. Bu web adresi üzerinden oyunları ücretsiz olduğunda indirebilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here