Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu İşte Merak Edilen Detaylar

Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu İşte Merak Edilen Detaylar

Epic Games yeni ücretsiz oyunu
Google News Abone Ol

En iyi oyun platformlarından bir tanesi olarak bilinen Epic Games, yeni ücretsiz oyunu duyurdu. İşte konuyla alakalı merak edilen bazı detaylar.

Bugüne kadar defalarca Epic Games oyunlarının ücretsiz verildiğine şahit olduk. Diğer oyun platformları ile rekabette son derece avantajlı konuma geçmeyi bir şekilde başaran firmanın en büyük kozu ise oyunları ücretsiz vermek. 26 Kasım ve 3 Aralık tarihleri arasında MudRunner oyunu ücretsiz bir şekilde verilecek.

Normal şartlarda bu oyunu 70 TL üzerinden satın alabiliyordunuz. Ancak Epic Games, yine en büyük indirimlerinden birisini verdi ve oyunu ücretsiz yaptı. MudRunner oyunu görebileceğiniz en zorlu ve aynı zamanda en eğlenceli oyunlardan bir tanesi. Bu nedenle birçok oyuncu tarafından tercih edildiğini söylemek mümkün.

Epic Games yeni ücretsiz oyunu

Sibirya’nın soğuk ve çamurlu yollarında kamyon sürmenizi isteyen oyunda her an zor durumda kalabilirsiniz. Herhangi bir ters manevra ya da hareket oyunu kaybetmenize neden olabilir. Bu oyun normal şartlarda Spintires ismiyle çıkış yapmıştı ve oldukça çok beğenilmişti. Şimdi ise MudRunner isimli yeni oyundan aynı performans bekleniyor.

Epic Games yeni ücretsiz oyunu

Dilerseniz biraz da oyun ile alakalı başka bazı detaylara bakalım. Mesela birçok kişi, ücretsiz bu oyunun ne tür sistemlere gereksinim duyduğunu merak ediyor.

  • NVIDIA GeForce 9600 GT gibi bir Ekran Kartı bu oyun için yeterli olacaktır.
  • 1 GB kullanılabilir depolama alanı yeterlidir.
  • 2 GB RAM ise Epic Games yeni ücretsiz oyunu oynamanızı sağlar.
  • İşlemci olarak da son derece alçak gönüllü olan bu oyun için Intel® Pentium Çift Çekirdek yeterli.

Epic Games tarafından başlatılan ve her hafta yapılan bu tür kampanyalar, oyunlara ilgi duyan kişi sayısını ciddi miktarda artırıyor. Ayrıca normal değeri 70 TL olan bu oyun, bedava verilerek büyük bir işe de imza atılmış oluyor.

Steam ve diğer rakipleri karşısında bu platformun başka türlü öne geçmesi çok zor. Epic Games yeni ücretsiz oyunu almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklamanız ve oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.

İlgili Haberler:

>> En İyi Xbox One Oyunları Hangileri (Kasım 2020 Listesi Çıktı)

>> Epic Games 109 TL Değerindeki Oyunu Bedava Veriyor Tıkla İndir


CEVAP VER