Epson’dan Yine Bir İlk: A3 Mürekkep Tanklı Yazıcılar

Epson, baskı maliyetinde devrim yaratan tanklı yazıcı serisine iki yeni model daha ekledi. Orijinal tanklı yazıcı teknolojisinde bir ilk olan, A3 ebadında baskı sağlayan L1300 ve L1800 Temmuz 2014’te Türkiye’de satışta olacak.

Epson L1300, yüksek sayıda baskı kapasitesine ihtiyaç duyulan ofislerde son derece düşük maliyetli ve sorunsuz baskı sağlamak için tasarlanmış dört renkli bir A3 tanklı yazıcı. L1300, kurumsal ofisler, perakende ve eğitim ortamları, reklamcılık sunumları, CAD çizimleri, grafikler ve raporların düşük maliyetli ve sorunsuz bir şekilde basılmasını sağlıyor. L1800 ise fotoğraf baskısı odaklı. Fotoğrafçılar, reklam ajansları ve diğer küçük ofisler birim baskıda son derece düşük maliyetli L1800 modelinin altı renkli baskısının avantajlarından faydalanabilir.

L1300-görsel2

İlk teslimde 5.700 sayfa renkli baskı kapasitesi

L1300‘ün teslimde beraberinde gelen mürekkepleri ile 7.100 sayfa siyah ve 5.700 sayfa renkli baskı, L1800 ile ise yeniden doldurma gerektirmeden 1.500 adet renkli fotoğraf baskısı almak mümkün.

Epson orijinal mürekkep tanklı yazıcılar, yüksek kapasiteli mürekkep tankı sayesinde kullanıcılar için baskı maliyetlerini düşük tutarken verimliliğin artmasına ve aksaklıkların azalmasına olanak tanır. Her iki yazıcıda da bulunan amaca yönelik olarak tasarlanan mürekkep tankı yazıcıyla tam entegre olduğundan kullanıcılar, genellikle orijinal olmayan dolum ve tank sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilir.

İzmir’in Şirketleri İnovasyonla Fark Yaratacak