Ethereum Durdurulamaz Güç Haline Geldi: Artış Devam Edecek Mi

Ethereum için yeni zirveler

Ethereum durdurulamaz güç olmaya devam edecek gibi görünüyor. Özellikle son dönemlerde yaşadığı artışlar onun böyle bir ünvan almasını sağladı. Hadi gelin konu ile ilgili tüm detaylara birlikte göz atalım.

.

Ethereum bildiğiniz üzere kripto para birimleri içerisinde çok farklı bir yere sahip. Sürekli olarak yükselişte gibi görünen bu kripto para birimi eskilere dayanıyor. Ayrıca kendisine ait bir altyapısının olması onu ön plana çıkarmaya yetiyor. Ancak işin asıl tuhaf tarafı Bitcoin ile yarışması.

Şu anda birçok dijital varlık büyük bir hacim kazanmaya çalışıyor. Fakat hiçbirisi Ethereum seviyesine ulaşamadı. Ayrıca hiçbir altcoin henüz Bitcoin ile yarışabilecek kadar kendisine güvenmiyor. İşte tam da bu nedenlerden dolayı Ethereum en özel kripto varlık olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcılar bunu gördüğü için düzenli olarak alış yapıyor.

Ethereum durdurulamaz güç olmaya devam edecek mi

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası olarak bilinen Ethereum ilk etapta 2 bin dolar seviyesini aşmaya çalıştı. Bunu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde yeni hedefi olan 3 bin dolar seviyelerine doğru yol aldı. Şimdi ise birçok kişiyi şaşırtarak 4 bin dolar seviyesine kadar ulaştı.

Ethereum durdurulamaz güç

Tüm bunlara ek olarak ETH 2.0 güncellemesi geldi ve böylece bir miktar daha fazla hareket kazandı. Nisan ayında biraz geriye doğru düşse bile yine de güncelleme ve diğer gelişmeler sayesinde kendisini öne doğru atmayı bildi. Böylece altcoinler içerisinde en değerli kripto para birimi olarak kendisini gösterdi.

Ethereum için yeni rekorlar gelebilir

Bitcoin liderliğinde devam eden kripto para piyasasında ciddi rekorlar gelmeye devam edebilir. Birçok kişi şu anda ETH için fazlasıyla umutlu. Kimi analistler kısa bir süre içerisinde 5 bin dolar seviyesine geleceğini düşünüyor. Yıl sonu tahminleri ise genellikle 10 bin dolar düzeyinde.

Genel olarak bakıldığında kripto paralarda düzenli bir yükseliş yakalandığı söylenebilir. Ancak bu piyasanın fazlasıyla tehlikeli olduğunu yeniden belirtelim. Burada yazılanların hiçbirisi kesinlikle finans tavsiyesi değildir.

İlgili Haberler:

>> THODEX Mahkemelerde Savunma Yapmaya Başlayacak: Türkiye’de Bir İlk Yaşanıyor

>> Hazine Bakanlığı Kripto Para Vergileri Hakkında Konuştu: Geliyor Gelmekte Olan


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here