Eticaret ile İşini Büyüt, Büyümeyi Yönet !

Doğuş Üniversitesi 22 Nisan da Eticaret sektörünün temsilcilerini ağırlıyor. Eticaret ekosistemi içerisinde yer alan ve alanında uzman yirmibir firmanın sunum ve showları ile zenginleştirdikleri etkinlik 1000’ i aşkın  eticaret firmasını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Özellikle sektöre yeni giren eticaret firmalarının geniş çaplı bilgi edinmesi ve sektördeki irili ufaklı bir çok firmanın yol haritasının belirlemek için hazırlanmış olan eğitimsel içerikler ve firma sunumları, EticaretSEM ( Eticarette Sürekli Eğitim Merkezi) etkinliklerinin de ilki olarak icra edilecek.

image

Sektörün gelişmesi için gerekli olan tüm altyapılar, ürünler ve hizmetlerin firmalarca doğru algılanması ve kullanılması, hizmet ve ürün detaylarında dikkat edilmesi gereken püf noktaları ile birlikte dinleyicilere aktarılacak. Konferans, seminer ve eğitim üçgeninde icra edilecek olan etkinlik, sektörde bu büyüklük ve tarzda yapılacak olan ilk buluşma olacak.

Eticaret sitelerinin kısa vadeli hayatlarına, eğitimsel bir dokunuşla yeniden hayat vermeyi misyon edinen EticaretSEM’ in kurucusu Merter Özdemir’ e göre bu etkinlik sektörde yeniden canlanmanın başlangıcı olacak. Eticaret ekosistemi içerisindeki firmaların birbirlerine olan faydalarının tam anlamıyla bilinmediğinin ve en önemlisi başarıya giden yolda eticaret firmalarının yalnızlığının giderilmesi ile yol haritalarının çizilmesinin çok önemli olduğunun altını çizen ÖZDEMİR, EticaretSEM oluşumunun bu açığı dolduracağı inancında. Eğitim şart diyerek yola çıktıklarını ve çok tecrübeli bir ekip ile çalıştıklarınıda sözlerine ekledi.

image-1

22 Nisan’ da Doğuş Üniversitesinde icra edilecek olan etkinliğe tüm eticaret firmalarının kurucuları ve yöneticileri davet ediliyor. Ücretsiz olarak düzenlenen bu etkinliklerin İstanbul’ dan sonra birçok ilimizde de gerçekleştirileceğini, katılımcıların herhangi bir ücret ödemeyeceğini ve davetli olarak bu etkinlikler zincirinden faydalanabilecekleri belirtiliyor.

Atıf Ünaldı’ nın moderasyonunu üstlendiği etkinlik, ilk  olmasına rağmen yoğun destekçi kitlesi ile de dikkat çekiyor. Ekosistem içerisinde yer alan bir çok firmanın kısa zamanda ilgi gösterdiği projelerin ilk ayağında, Aras Kargo, Sahibinden.com, Pay U, Pordiva, Nyfu.com, T-Soft, PayPal, Lelaq.com, Adtriplex, Q’in Medya, GüvenRehberi, Egeolive.com.tr, KreaDirect, Setrow, Projet, Çözümtek, ReklamStore, Milmedya, AjansTR, MedyaNet, Webcargo, sponsor olarak yer alıyorlar.

Accenture : Defans Değil Hücum Oynama Zamanı