Etiket Yazıcılar Kullanıcılarına Birçok Avantaj Sağlıyor

Etiket Yazıcılar Kullanıcılarına Birçok Avantaj Sağlıyor

PAYLAŞ

Türkiye’de henüz batı ülkeleri kadar yaygın kullanılmasa da hemen hemen her söktör ve her alanda etiket kullanımı mümkün. Evdeki kütüphanenizden şirketinizin elektrik ve IT kablolamasına, hasta bilekliklerini özelleştirmekten endüstride beyaz eşya üretimine; etiketleme pek çok farklı alanda kullanılıyor.

Epson olarak bizim asıl hitap ettiğimiz kitle renkli standart ve küçük etiket ihtiyacı duyan kullanıcılar. Renkli etiket tarafında kullanıcılara maliyet açısından pek çok avantaj sağlıyoruz. Küçük etikette az adetlerle matbaaya gittiğinizde bu adetler ya karşılanamıyor ya da maliyeti yüksek oluyor. Epson olarak biz; butik uygulamalarda ön baskı ihtiyacı olmadan renkli etiketi doğrudan kendiniz basmanıza, her bir etiket için istediğiniz formatı ve yapıyı oluşturmanıza olanak sağlıyoruz. Ön baskı yapılmış etiketlerde her bir etiketinizden stok tutmanız gerekirken Epson’da sadece beyaz ve boş bir etiket tutmanız yeterli. Etiket üzerindeki, ki buna 2D barkod basımı da dahil tüm renkleri ve her etiketin kesme işlemini kendiniz yapabiliyorsunuz.

Ahmet Gürle-3
Küçük etiket çözümümüzde ise hem yazıcı hem de etiket anlamında farklı alternatif sunabiliyoruz. Elde taşınabilir, kablosuz ya da ofis masa üstü yazıcı çözümlerimiz etiket basımında esneklik sağlıyor. Etiket alternatifleri de çok, hatta bazı tipler hala bu kategoride tek diyebiliriz. Standart, pastel, florasan, metalik, mat, şeffaf gibi çeşitli renk ve stillerde; ayrıca yansımalı, güçlü yapışkanlı, kablo sarmalı, ısıya dayanıklı, karanlıkta görünür, tekstil ürünlerine transfer gibi çeşitli yapılarda etiket çözümleri sunuyoruz. 6 mm’den 36 mm’e kadar farklı boyutlar da mevcut. Pazardaki en uzun (9m) etiket teybini ve kutu içinde gelen en uzun etiketi sağlıyoruz. Küçük etiket marjı ve kalıcı çıktılar müşterilerimize sunduğumuz diğer avantajlar.

Tüm bu ihtiyaçlara yönelik olarak pazara yeni sunduğumuz LW serimiz, ayrıca TM-C3500 ve GP-C831 modellerimiz ile çözüm sunuyoruz. Epson etiket yazıcılarıyla hangi sektörde olursanız olsun etiket çözümlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Misal butik şarap üreticisisiniz. Ya da kozmetik sektöründesiniz. Benzeri alanlarda da her her tip kutu üzerine renkli etiket baskısı almanız mümkün. Kanunen kimyasal ürünlerin üzerine yapıştırılması gereken GHS etiketleri, tüketilen enerji seviyesini gösteren EU enerji etiketleri, reçete, laboratuar, şırınga, ilaç ve bileklikler üzerinde kullanılan sağlık sektörüne yönelik etiketler, perakende sektöründe kullanılan raf, fiyat ve fiş etiketleri çözüm alanımıza giren diğer örnekler arasında sayılabilir. Ayrıca Epson yazıcılarıyla kağıt bazlı etiketlere göre daha dayanıklı yapıya sahip plastik etiketler de üretmek mümkün. Bu etiketler; ev, ofis, sekretarya, lojistik, perakende, sağlık, kütüphane, IT, elektrik çözümleri gibi pek çok alana hitap etmekte.

Ahmet Gürle
Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü


CEVAP VER