Ev Telefonu Faturası İle Ödeme Ayrıcalığı

Google News Abone Ol

Evden ödeme servisi’ ile alışverişte yeni bir ödeme seçeneği daha hayata geçiyor. Türk Telekom’un yeni servisi sadece ev telefonu numarası kullanılarak alışveriş yapmayı mümkün kılıyor.

Türk Telekom, tüketiciye alışverişte yeni bir yöntem sağlayacak ‘evden ödeme servisi’ni kullanıma sunuyor. Bu servisle birlikte Türk Telekom müşterileri, alışverişlerinde ev telefonu numarası kullanarak alışveriş yapabilecek.

Evden Ödeme Logo

Bu servis sayesinde anlaşmalı üye iş yerlerinin ürünlerini internet üzerinden ya da mağazalarından sadece ev telefonu numarasını girerek almak mümkün olacak. Alışverişte kullanıcılar son onayı cep telefonları üzerinden SMS ile ya da ev telefonlarına yapılacak çağrıyı onaylayarak verebilecek. Onayın ardından harcama tutarı müşterinin ev telefonu faturasına yansıtılacak.

‘Evden ödeme servisi’nden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterilerinin kendi adlarına kayıtlı ev telefonlarından 444 63 61 numaralı telefonu arayarak servisi kullanıma açtırmaları yeterli olacak.

Anlaşmalı markalar arasında Mybilet, Playstore, Facebook, Zynga, Mynet Oyun, Fizy, Peak Games, Vitamin, Sobee, Legend Online, Steam, Ubisoft ve EA Games bulunuyor.

İş Hayatına Ara Veren Kadınlar İçin Uzaktan Eğitim Projesi

 


CEVAP VER