Exxen Uygulaması Burada: Tıkla İndir

Exxen uygulaması burada

Türkiye’nin en büyük online platformları arasında yer alan Exxen uygulaması burada. Hadi gelin bu uygulamayı nasıl indireceğinize ve linkine bakalım.

Dünya genelinde çok farklı TV projeleri ortaya koyuluyor. Bunlar içerisinde Netflix gibi dünya devleri bulunduğu gibi aynı zamanda çeşitli yerel platformlar olduğu görülebiliyor. Bunlar içerisinde belki de en fazla dikkat çekebileceklerden birisi de Exxen oldu.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan bu platformda, son derece büyük yeteneklere yer veriliyor. Mesela Haluk Bilginer gibi usta bir oyuncu burada yer alıyor. Ayrıca YouTube fenomenleri arasında iyi bir sıralamaya sahip olan Hasan Can Kaya da yine burada. Platformu web sitesinden izleyecek olanlar sadece linki yazıp tıklayabilecek. Peki bu platformu Android ve iOS uygulaması üzerinden izlemek isteyenler bunu nasıl yapacak?

Exxen uygulaması burada: App Store’dan indir

Bu platformu web sitesi üzerinden izlemek istemeyebilirsiniz. Yolda veya işte hatta belki de çok daha farklı yerlerde buraya erişim sağlamak mümkün olmalı. Exxen App Store’dan indir linkini sizin için buraya bırakıyoruz. Bu linke tıkladıktan sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Exxen uygulaması: Android üzerinden indir

Apple tablet veya akıllı telefon modellerinden bir tanesini sahipseniz şanslısınız. Bu indirme işlemini hemen yapabiliyorsunuz. Fakat işin çok tuhaf olan tarafı henüz bu platformun mobil Android uygulamasının olmaması.

Exxen uygulaması burada

Acun Ilıcalı bu platform için 900 milyon TL harcadığını söylemişti. Fakat işin tuhaf tarafı tam olarak burası. Bu girişimin ne yazık ki henüz bir Android uygulaması bulunmuyor. Üstelik Acun Ilıcalı tarafından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Exxen uygulaması burada yer alan link üzerinden rahatlıkla indirilebiliyor. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece App Store üzerinden indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Exxen’e genel olarak bakıldığında, herkesin memnun olabileceği bir web sitesi gibi görünüyor. Mesela Enes Batur ile Haluk Bilginer tek bir platformda yer alabiliyor.

“Exxen uygulaması burada” büyük bir değer kazanacak diyebiliriz. Yukarıda verdiğimiz linkler üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Exxen Yılbaşı Programı Belli Oldu: İşte Bomba Gibi Bir Yılbaşı

>> Exxen Abonelik Ücreti Belli Oldu: İşte Fiyatı