FIFA 21 Devasa İndirim Kampanyası İle Geldi: Neredeyse Ücretsiz Tıkla ve İndir

FIFA 21 Devasa İndirim Kampanyası İle Geldi: Neredeyse Ücretsiz Tıkla ve İndir

FIFA 21 devasa indirim kampanyası
Google News Abone Ol

Birçok platformdan oynanabilen FIFA 21, devasa indirim kampanyası ile kullanıcıları selamladı. Hadi gelin oyunun detaylarına ve kampanyadan nasıl yararlanabileceğinize detaylıca bakalım.

Dünyanın en fazla oynanan oyunları içerisinde yer alan FIFA 21, birçok fanatiğe sahip. Kullanıcılara 3 farklı sürüm olarak gelen bu oyun, normal şartlarda biraz pahalı. Özellikle PlayStation 5 fiyatındaki pahalılık nedeniyle üzülenler bu oyunun ücretini görünce daha fazla karamsarlığa kapıldı. Ancak tıpkı Epic Games gibi Steam platformu da sürprizler yapmaya başlıyor.

Steam üzerinden FIFA 21 standart edition almak isteyenler 419,99 TL ödeyecek. Yine aynı oyunun Champions Edition versiyonunu oynamak İsteyenler ise 559,99 TL ödemek zorunda kalacak. En pahalı oyun olarak bilinen Ultimate Edition ise 599,99 TL fiyata sahip.

FIFA 21 devasa indirim kampanyası başladı

Bu oyunu oynamak isteyenler böylesine yüksek fiyatlar ödemek zorunda değil. Yeni fiyatlandırmalara göre, yaklaşık yüzde 34 oranında indirim almak mümkün. Buna göre FIFA 21 oyununu 277,19 TL’ye almak mümkün olacak. MasterCard kullanıcısıysanız, ekstradan 50 TL iade yapılıyor.

FIFA 21 devasa indirim kampanyası

Peki FIFA 21 oynamak için ne tür sistemlere sahip olmanız gerekiyor.

  • İşlemci olarak Intel Core i3-6100 3.7 GHz öneriyoruz.
  • Windows 10 – 64 bit işletim sistemi bir diğer önerimiz.
  • Ekran kartı olarak NVIDIA GTX 660 2 GB veya dengini kullanmanız yeterli.
  • Önerilen RAM miktarı ise 8 GB.

FIFA 21 devasa indirim kampanyası ile birlikte yukarıda sayılan sistemlere sahip olmanız sizin için yeterli. Elbette bunun fazlası olması oyunu daha rahat oynamanızı sağlayacaktır. Ara sıra donma sorunları yaşamamanız için sistem gereksinimlerine uymanız önemli. Genellikle bu tür oyunlar için oyuncu ekipmanları da öneriliyor.

Genellikle Epic Games tarafından yapılan indirimler, son zamanlarda sık sık Steam platformunda gerçekleştiriliyor. Bu bağlantıya tıklayarak oyun indirme işlemlerini başlatabilirsiniz. Bütün Steam kullanıcılarına indirim sağlanıyor. FIFA 21 devasa indirim kampanyası belli olmayan bir süre daha devam ettirilecek. Ancak platform kısa bir süre içerisinde bu indirimi kaldırabilir.

Steam ve Epic Games üzerinden gerçekleştirilen indirimleri sizlere sunmaya devam ediyoruz, bizi takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Epic Games Haftaya Ücretsiz Olacak Oyun Belli Oldu Buradan İndir

>> Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor! Bu haftaki oyunlar bomba!


CEVAP VER