Fortinet’ten FortiCare 360 ° bulut güvenlik servisi

Fortinet’ten FortiCare 360 ° bulut güvenlik servisi

PAYLAŞ

FortiCare 360°, otomatik Security Fabric raporlaması ve Fortinet’in güvenlik uzmanlarından uygulanabilir tavsiyeler ile güvenlikte performansı ve verimliliği arttırıyor.

Fortinet, FortiCare 360 ° isimli yeni bulut güvenlik servisini duyurdu. Bu destek servisi, otomatik Security Fabric performans denetimleri ve güvenlik araçları için sağlık değerlendirmelerini Fortinet’in güvenlik mühendislerinin uygulanabilir tavsiyeleri ile birlikte sunarak kurumsal ve servis sağlayıcıların BT kaynaklarını güçlendiriyor.

  • FortiCare 360 ° servisleri optimizasyon için fırsatları bulmak amacıyla FortiGate ve FortiWiFi uygulamalarını sürekli ve proaktif bir şekilde analiz ediyor, hızlı çözüm için potansiyel sorunları ortaya çıkarıyor.
  • Otomatik ağ performans değerlendirmeleri, Fortinet’in güvenlik uzmanlarının özel tavsiyelerini de içeren aylık güvenlik ortamı denetimleriyle güçlendiriliyor.
  • FortiCare 360°, BT’nin güvenlik operasyonlarını kolaylaştırıyor ve verimliliği arttırıyor. Böylece kurumlar ve servis sağlayıcılar, stratejik bilgiler ve uzman yönlendirmeleri ile ağlarını optimize ediyor ve sorunları daha hızlı çözüyor.
FortiCare 360 ° Fortinet’in Security Fabric vizyonuna güç katıyor

Fortinet’in Ürün ve Çözümlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı John Maddison yaptığı açıklamada, “Verizon’un 2016 Veri İhlali Araştırma Raporu’na göre yanlış kurulmuş, optimize edilmemiş, güvenlik yamaları yapılmamış donanımlar, global ölçekte bildirilen güvenlik vakalarının bir numaralı nedeni. Maalesef, bir kurumun çeşitli güvenlik bileşenlerini süreki bir şekilde değerlendirme altında tutmak ve optimize etmek çok fazla zaman ve kaynak tüketen bir süreç. FortiCare 360° bulut servislerimiz ise bu zorlukları ortadan kaldırarak Fortinet’in Security Fabric vizyonuna güç katıyor ve böylece kurumların BT ekiplerini proaktif güvenlik cihazı değerlendirmelerine ek olarak Fortinet’in güvenlik mühendislerinin uygulanabilir tavsiyeleri ile güçlendiriyor.” dedi.

Fortinet Security Fabric için gelişmiş destek servisleri

FortiCare 360° bulut servisleri, FortiCare 24×7 desteğinin tüm avantajlarını da kapsıyor. Gece gündüz teknik destek içeren bu hizmet ile donanım kaynaklı bir sorun durumunda hızlı donanım değişimi yapılabiliyor. Fortinet’in FortiCare destek servisleri, müşterilere kendilerinin mevcut en iyi siber savunma ile korunduğu güvenini vererek, Security Fabric altyapılarının tasarım ve kurulumunu yapmalarına, bu altyapıyı en verimli şekilde uygulamaya sokmalarına yardımcı oluyor.

Fortinet’in Security Fabric vizyonu, güvenlik cihazları arasında inovatif iletişim sunarak kurumların güvenliğe yaklaşımını değiştiriyor. Bu sayede kurumlar, tehditlere birleşik ve otomatik yanıt verebilecek yeteneğe kavuşuyor, BT güvenlik operasyonlarını kolaylıkla yapabiliyor.

Arçelik ’e yeni Türkiye Genel Müdürü

CEVAP VER