Galaxy A13, Samsung’un En Uygun Fiyatlı 5G’li Telefonu Olabilir

Samsung S22 Unpacked Etkinliği Ne Zaman? İşte Yeni Bilgiler

Uygun fiyata yeni bir Samsung telefon ister misiniz? Yakın zamanda satışa sunulması beklenen Galaxy A13 5G, yeni telefonunuz olabilir.

Samsung Galaxy A13 5G, Samsung’un 5G özellikli en uygun fiyatlı akıllı telefonu olabilir. Galaxyclub’da yer verilen bilgilere göre bu telefon, muhtemelen 200 doların altında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Beklentiler, 199.99 dolar olması yönünde. Gerçi 200 dolar ile bunun arasında pek de bir fark yok. TL olarak hesapladığımızda ise, yaklaşık 1750 TL yapıyor.

Peki Samsung Galaxy A13 5G’nin özellikleri neler?

Telefonun 5000mAh pile sahip olacağı belirtiliyor. Bu sayede tek şarj ile iki günlük kullanımın mümkün olması planlanıyor. Özellikle de gündelik kullanım profilini göz önünde bulundurursak.

Kamera tarafında ise, 50MP değerde güçlü bir kameradan söz ediliyor. Model numarası SM-A136B olan telefon, büyük ihtimalle Samsung’un ISOCELL JN1 sensörünü kullanacak. Bu kameranın özellikle iyi ışıklı ortamlarda kaliteli video ve fotoğraf çözümleri sunması bekleniyor.

Çıkış tarihi olarak ise şu an net bir tarih yok, ancak telefonun 2022 yılının başlarında satışta olması muhtemel.

Galaxy A13, Samsung'un En Uygun Fiyatlı 5G'li Telefonu Olabilir

Söylentilerin devamında, telefonun Snapdragon 480 çipsetine sahip olacağından bahsediliyor. Bildiğiniz gibi bu çipset, giriş seviyesi için hazırlanmış ekonomik bir çözüm. Bu çipset, Snapdragon 4 serisinde 5G desteğini barındıran ilk çipset. Aynı zamanda Wi-Fi 6 kablosuz bağlantı desteği de sunabiliyor.

Galaxy A13 5G, muhtemelen Type-C bağlantı noktasına sahip olacak. Hızlı şarj tarafında bir söylem yok, ancak bu özelliğe yer verilmese bile şaşırılmayacaktır. Sonuçta uygun fiyatlı olması beklenen bir giriş seviyesi telefondan bahsediyoruz.

Cihazın ekranının 6.5 inç değerde ve Amoled teknolojisi üzerine inşa edileceği de gelen bilgiler arasında. RAM tarafında 4GB, depolama tarafında da 64GB değerlerinden söz ediliyor. Büyük ihtimalle microSD kart desteği de olacaktır.

Galaxy A13 5G hakkında yeni bilgiler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Samsung, bir yandan üst seviye telefonlar, amiral gemisi modeller ve katlanabilir cihazlar hazırlarken, bir yandan da bütçe dostu cihazlar hazırlamaya devam ediyor.

> Tim Cook’un Apple Çalışanlarına Yolladığı E-Mail, İnternete Sızdırıldı. İşte Detaylar


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here