Nubia Redmagic 6S Pro: Oyuncular İçin Oyun Telefonu


Nubia Redmagic 6S Pro, akıllı telefonda da oyun oynamaktan hoşlanan kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir model. Hatta amiral gemisi bir model.

Nubia Redmagic 6S Pro, tam da bir oyun telefonu diyebiliriz. Evet, daha en başta diyebiliriz bunu. Zira kağıt üzerindeki veriler, gerçekten heyecan verici. Haliyle fiziksel olarak da denemeyi çok isteriz.

Ürün, 6.8 inç değerde büyük bir ekrana sahip. Amoled teknolojisinin kullanıldığı bu ekran, 1080 x 2400 çözünürlük sunuyor. Parlaklık değeri ise, 700 nit. Yani gayet yeterli. Ekran tarafında dikkat çekici bir diğer detay ise, 160Hz ekran yenileme hızına sahip olması, ki firma da bunun dünyada bir ilk olduğunu ifade ediyor. Peki ya dokunma örnekleme hızı ne seviyede derseniz, o da 720Hz.

Kısacası ürün, görüntüleme ve ekran kullanımı tarafında oldukça iddialı. Bu değerler, oyun oynarken ya da bir şeyler izliyorken ekrandaki detayların akıcı ve net şekilde sunulabileceği anlamını taşıyor.

Nubia Redmagic 6S Pro: Oyuncular İçin Oyun Telefonu

Qualcomm Snapdragon 888+ işlemci ve dahasına sahip

Nubia Redmagic 6S Pro, Qualcomm’un Snapdragon 888+ işlemcisiyle geliyor. Buna, 12GB LPDDR 5 RAM ve 128GB UFS 3.1 dahili depolama da eşlik ediyor. Ayrıca, ürünün 16GB RAM ve 256GB dahili depolamalı versiyonu da var. Bu detaylar da uygulamaların hızlı kurulumu, performanslı çalışması için önemli. SSD takılmış bir oyun PC’si gibi düşünebilirsiniz. Kısaltılmış yükleme süreleri, büyük haritalı oyunların performans kaybı olmadan çalıştırılması ve yüksek grafik kalitesinde dahi iyi performans elde edilmesi gibi.
Ayrıca cihaz, arka tarafta konumlandırılan soğutma sistemi sayesinde de yük altındayken bile aşırı ısınma düzeylerini yaşamıyor.

Gelelim kameralara

Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi bulunuyor. 64MP ana kamera, fotoğraf ve videolar için ideal. Buna ek olarak, 8MP ultra geniş açı ve 2MP bokeh sensörü var. Yani hem geniş açılı çekimler yapabilir, hem de bokehli portreler çekebilirsiniz.

Peki ya fiyat ve çıkış tarihi nedir?

Nubia Redmagic 6S Pro, 27 Eylül itibarıyla pek çok ülkede satışta olacak. Ürünün başlangıç fiyatı ise, 599 dolar.

> Twitter, Çok Tepki Toplayan Bir Özelliğini Kaldırma Kararı Aldı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here