Sızıntılar Geliyor; Samsung Galaxy Note 20 Fiyatı İle Hayrete Düşürdü

Galaxy Note 20 Ultra fiyatı

Galaxy Note 20 fiyatı bekleyenlerin ağzını açık bıraktı!  Samsung’un yeni amiral gemisi olarak gösterilen Galaxy Note 20 Ultra ve bir alt modeli olan Note 20’nin fiyatının vergiler hariç hali bile hayli yüksek. 

.

Galaxy Note 20 fiyatı ile gündeme düştü. Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung, yeni Note 20 serisi için henüz bir açıklama yapmadı ama sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni serinin iki modelinin tasarımları Rusya resmi İnternet sitesinde paylaşılmıştı. Şimdi de Note 20 ailesinin en üst modeli olması beklenen Note 20 Ultra’nın ve Note 20’nin fiyatı sızdırıldı. Sızıntılara göre Galaxy Note 20 Ultra’nın fiyatı bin 449 Euro olarak belirlendi. Bin 449 Euro’yu güncel kur ile hesapladığımızda Türkiye’deki vergisiz fiyatı 11 bin TL civarı olacak. Ülkemizde telefonlara eklenen vergileri de göz önüne bulundurduğumuzda fiyatın neredeyse iki katına çıkması bekleniyor. Teknoloji üreticisi şirketin yeni amiral gemisinin yanı sıra serinin bir alt modeli olarak gösterilen Galaxy Note 20’nin ise bin 249 Euro‘dan satışa sunulacağına yönelik söylentiler dolaşıyor.

Galaxy Note 20 serisinin 5 Ağustos günü tanıtılması ve yaz sonunda satışa sunulması bekleniyor. Büyük ekranlı olacağı öngörülen Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 fiyatı ile bekleyenleri üzecek.

Galaxy Note 20 fiyatı ile üzecek ama özellikleri sevindirdi!

Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 serisinin bakır renkli olacağı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Şimdi iki yeni modelin özelliklerine de kısaca göz atalım;

  • Tasarımı Galaxy S20 Ultra’ya benzeyecek,
  • Arka yüzünde üçlü kamera kurulumu olacak,
  • Kamerayla birlikte lazer otomatik netleme sistemine sahip olacak,
  • Kalem tasarımında ise değişikliğe gidilmedi,
  • Note 20 Ultra 4500 mAh batarya kapasitesine, Note 20 ise 4300 mAh pil kapasitesine sahip olacak,
  • 25W hızlı şarj desteği bulunacak,
  • 30W kablosuz hızlı şarj desteği de yer alacak.
  • Note 20 yuvarlak hatlara sahip iken Note 20 Ultra köşeli bir tasarıma sahip bulunuyor.

Galaxy Note 20 Ultra ve ailesinin beklentiyi karşılayamayan özelliği 25W hızlı şarj desteği oldu. Çünkü günümüzde birçok amiral gemisi olarak gösterilen akıllı cep telefonu modeli, 65W hızlı şarj sistemine sahip.

>> Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Kamera Tasarımını Gösteren Kılıflar Ortaya Çıktı

>> Samsung Galaxy Note 20 ekranı ile üzecek!

>> Galaxy Note 20 Ultra özellikleri belli oldu!

>> Galaxy Note 20 Ultra Görüntüleri Sızdırıldı; Yeni Amiral Gemisi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here