Cem Uzan Kripto Para Vaadi! Bitcoin Hakkında Kesin Konuştu


Cem Uzan kripto para vaadi verdi ve ortalık fena karıştı. Günümüzün en hızlı yükselen para birimleri arasında yer alan kripto paralar, çok sert yükselişler ve düşüşler yaşamaya devam ediyor. Bu durum birçok kişinin dikkatini çekti.

.

Cem Uzan, Genç Parti’nin 5. Olağan Kongresi’nde dikkat çekecek konuşmalar yaptı. İsmi pek iyi olaylarla anılmayan girişimci, son dönemlerde yeniden ortaya çıkmaya başladı. Daha çok ekonomi ile ilgili konuşma yaptı ve kripto para piyasasına önem verdiğini çok açık bir şekilde dile getirdi. Özellikle de İzmir ile ilgili gündemi değiştirebilecek bazı özellikler saydı. Hadi gelin detaylara hep birlikte bakalım.

Cem Uzan kripto para vaadi büyük ses getirecek

Türkiye’de daha önce ismi dolandırıcılık faaliyetleri ile çok fazla anılan Cem Uzan, şimdilerde Genç Parti aracılığıyla çalışmalarını devam ettiriyor.

Cem Uzan kripto para vaadi

Cem Uzan kripto vaadi konuşmasında, “ben iddialı konuşmayı seven bir insan değilim ama bundan sonra söyleyeceğim manifestonun 2, 3, 4 VE 5. maddeleri inanıyorum ki türkiye’de çok ses getirecek. Yepyeni bir yeni yüzyılda yaşıyoruz. Dünya değişiyor, ekonomi değişiyor, para piyasaları değişiyor. ben az ve öz konuşmayı severim. laf kalabalığını pek beceremem. yeni dünya ekonomisinde en önemli şeylerden biri kripto paradır. kripto para önümüzdeki yüzyılın para birimidir. nasıl bugün dolar, avro, sterlin, ruble, yuan, lira bir sürü para mevcut ise kripto paralarda da bir sürü değişik kripto para çeşidi mevcut. bütün bunların borsası, kripto para birimi borsası ve kıyı bankacılığı… tüm avrupa için olacak olan bir merkezde odaklanacak.” ifadelerine yer verdi.

Hem dünyanın hem de Avrupa’nın gittiği yola bakınca, aslında onun pek haksız olduğunu söylemek mümkün değil. Fakat yine de kripto paralar için bu kadar kesin ifadeler kullanmak şimdilik erken. Bunun en önemli nedeni ise kripto paraların çok hızlı yükselip çok hızlı düşmesi. Peki siz Cem Uzan kripto para vaadi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Söylediklerinin doğruluk payı olabilir mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Anker Türkiye’nin bölgesel konumunu güçlendiren önemli atama gerçekleştirdi!

>> Cinayet Süsü Filminin Sosyal Medya Yorumları Nasıl? Sizler İçin araştırdık

 


1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here