Gelecek Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları

Gelecek Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları

Epic Games yeni ücretsiz oyunu
Google News Abone Ol

Herkesin dikkat kesildiği Epic Games, ücretsiz oyunları dağıtıyor. Buna kısa bir süre önce GTA oyununu bedava dağıtan platform şimdilerde yeni bir aşamaya geçti. Firmanın şu son zamanlarda bedava oyun politikası çok büyük dikkat çekiyor. İşte gelecek hafta dağıtılacak oyunlar ve onlarla ilgili bazı küçük ayrıntılar.

Sizleri daha fazla meraklandırmadan hemen hangi oyunların ücretsiz dağıtılacağını söyleyelim. Toplamda 40 TL’lik Steam fiyatı bulunan AER – Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game’in hiç bir ücret ödemeden kullanıcılara sunulacağı söylendi. Üstelik bunu firma kendi resmi platformundan paylaştı. Bazen oyun geliştiriciler veya analiz platformları yanlış bilgiler verebiliyor. Bu yüzden özellikle resmi ağızlardan yapılan açıklamaları dikkate alın. Şimdi bu oyunlara kısaca bir göz atalım.

Epic Games ücretsiz oyunları etkinliğine devam ediyor

Bedava yayınlanacak olan oyunlardan ilki: “AER – Memories of Old” oyunu. Steam üzerinden indirimli fiyatı 8.40 TL iken ve indirimde olmayan fiyatı 42 TL civarındaydı. Bir diğeri ise: “Stranger Things 3: The Game” oyunu. Steam üzerinden 32 TL fiyatla satışa sunulan bu platform, AER – Memories of Old, Forgotten Key şirketi tarafından 25 Ekim 2017’de kullanıcılara sunularak büyük bir ilgi toplaması sağlandı.

Epic Games ücretsiz oyun

Stranger Things 3: The Game; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS gibi platformlarda kullanılabiliyor ve tek oyuncuyla oynama imkanı sunuyor. Tüm bu bedava oyunlar şirketin hanesine artı olarak yazılıyor. Epic Games ücretsiz oyunları, kendi platformları üzerinden yayınlanacak. Bu nedenle başka bir web sitesinden veya platformdan indirmeye çalışmayın.

Bu hafta içerisinde Pathway isimli oyun bedava sunuluyor ve Epic Games, yukarıda saydığımız oyunları 26 Haziran tarihinde bedava gönderiyor. 25 Haziran 2020 saat 18.00’de kullanıcılar son kez ücretli bir şekilde bu oyunu alacak. Epic Games ücretsiz oyunları kazanmak isteyenler bu adresten indirebilir. Unutmayın ki 26 Haziran tarihinden önce indirirseniz ücret ödersiniz. Bu ayrıntıya lütfen çok dikkat edin. Oyunları indirdikten sonra deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> PUBG Mobile #pubgoynamaoynattırma hashtagi ile sosyal medyada tepki alıyor! Peki, neden?

>> Epic Games Yok Artık Dedirtti! A Total War Saga: TROY Yayımlandığı Gün Bedava Olacak!

 


CEVAP VER