General Mobile, Muller and Phipps ile Dubai’de iş birliği yaptı

General Mobile, Muller and Phipps ile Dubai’de iş birliği yaptı

PAYLAŞ

Google Android One projesinin iş ortağı olan General Mobile, Dubai’de düzenlenen etkinlikle “Gerçek Android deneyimine sahip yüksek kaliteli akıllı telefonları” Muller and Phipps firmasıyla iş ortaklığı yaparak, pazara sunduğunu bildirdi.

Kullanıcılarını her zaman en yeni teknolojileryle buluşturan General Mobile, Android One ”GM 5”, ”GM 5 Plus” ve ”GM 6” modellerini tanıttı. General Mobile, Google tarafından geliştirilen Android One akıllı telefonlarını, Birleşik Arap Emirlikleri’nde tüketiciyle buluşturmak için Muller and Phipps firmasını seçti.

_NCH6017

Google Android One projesinin iş ortağı olan General Mobile, 2005 yılında piyasaya sürülmesinin ardından en güçlü kullanıcı deneyimini kullanıcılarına sağladı ve en son gelişme olarak Muller & Phipps Middle East firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı.
General Mobile ekibinin kullanıcı deneyimlerinden aldığı bilgilere dayanarak geliştirdiği GM 6 modeli, Android’in en yeni sürümü olan Nougat’ın (Android 8.0 Oreo güncellemesi Aralık ayında servis edilecektir) sağladığı ileri teknolojik özellikleriyle buluştu. GM 6 modeli, üstün bir görünüm ve his sağlamak için mükemmel tasarımı bir arada bulundurarak en ileri teknoloji deneyimini tüketiciye sunmaktadır.

Muller & Phipps Middle East’ın CEO’su Trevor Price, distribütörlük anlaşmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “General Mobile, son 12 yıl içinde istikrarlı ve güçlü bir büyüme gösterdi; ürünlerin kalitesi, fiyat politikası ve satış sonrası hizmet deneyim açısından en yüksek standartlara ulaşması bu başarıda azımsanamayacak kadar önemlidir. General Mobile’ın bu bölgedeki distribütörü olmaktan gurur duyuyoruz.

“Birleşik Arap Emirlikleri akıllı telefon pazarı, dünyanın en gelişmiş pazarlarından biridir. Bilinçli tüketiciler için birçok seçenek sunan General Mobile, Android One platformunu üstün donanımla birleştiriyor ve cazip fiyatlarıyla fark yaratıyor” “General Mobile’ın portföyümüze eklenmesi, Ortadoğu’daki perakendeciler ve mobil operatör firmaları için “tercih edilen iş ortağı” olma hedefimizi destekliyor.”

_NCH6234

Muller & Phipps Orta Doğu ile olan ortaklıklarına atıfta bulunarak; General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin YAMAN, General Mobile Android One ailesinin üç akıllı telefonuyla Birleşik Arap Emirlikleri piyasasına girmiş olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

YAMAN; “Google ile geliştirdiğimiz General Mobile Android One ürünleri pek çok ülkede büyük başarı yakaladı ve araştırmalarda en çok tercih edilen akıllı telefonlardan biri olarak üst sıralarda yer aldı. Stratejik ortaklık kurduğumuz Google ile dünyanın her yerinde başarıya imza atmaya başladık. Şu anda, General Mobile ürünleri 31 farklı ülkede tüketicilerle buluşuyor.” dedi. Aynı zamanda General Mobile’ın hedefinin 45 farklı ülkede satışa başlayarak global başarı elde etmek olduğunu belirtti.

Turkcell lider olma hedefine bir yıl önceden ulaştı


CEVAP VER